David Guetta yeni klibi “Dangerous” çok tehlikeli

David Guetta yeni şarkısının klibi Dangerous ile listeleri sallamaya devam ediyor. Dünyanın en başarılı djlerinden olan David Guetta yeni şarkısı Dangerous’ un klibi için Ferrari pistine çıktı.

DJ David Guetta yeni şarkısının klibi için bir birinden güzel kızlarla kameraler karşısında geçti. Kısa film tadında olan klip yayınlanmaya başlandığından beri internet üzerinden binlerce kişiye ulaştı.

David Guetta Konserleri ve Meksika Cancun’ da 2015 Yılbaşı için vereceği konsere “Dangerous” için ara verirken ünlü
Dj’ in hayranları dünyanın her yerinde kendisini takip etmeye devam ediyorlar. Milyonlarca hayranı olan David Guetta 2014 yılının sonlarında Hindistan Yeni Delhi’ de, 2015 yılbaşı konseri ile Meksika Cancun’ da ve yeni yılın ilk günlerinde Brezilya’ da olacak. David Guetta bilet sponsoru olan WTS – World Travel Service dünyanın her yerinde DJ’ in hayranlarına konser biletlerini hediye ediyor.

David Guetta fırtınası 2015 yılbaşında Meksika Cancun ‘ dan esecek

2015 yılına sayılı günler kala yılbaşı turları kesinleşerek programlar belirlenmeye başladı. David Guetta fırtınası 2015 yılbaşında Meksika Cancun ‘ dan esecek. David Guetta yılbaşı konseri için 31 Aralık günü Meksika Cancun’ da olacak.

DAVID GUETTA YENİ KLİBİNİN TAMAMINI AŞAĞIDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Paylaş