Defne Joy Foster yazısı için Hıncal Uluç ‘a tepki

Defne Joy Foster yazısı için Hıncal Uluç ‘a tepki

Defne Joy Foster yazısı için Hıncal Uluç ‘a tepkiler dinmiyor. Hıncal Uluç Sabah Gazetesi’ndeki köşesinde yazdığı yazı ile sanat camiasındaki birçok ünlünün tepkisiyle karşılaştı. Birçok ünlü Defne Joy Foster yazısının çok ağır olduğunu belirtiyor. Defne Joy Foster için  “Öldü diye saygı duymamı kimse beklemesin” diyen Hıncal Uluç ‘agelen ilk tepkiler olumsuz yönde…

Sosyal paylaşım sitelerinde sadece ünlülerden değil, birçok kişiden Hıncal Uluç’un Defne Joy Foster için yazdığı yazıya olumsuz eleştiriler geliyor.

İşte ünlülerin Hıncal Uluç ‘un yazısı için yorumları:

Biricik Suden : İnsanlari kötülemek,hatalarını çıkartmak neye iyi geliyor? Başkasına namussuz demek sizi namuslu yaptı mı bari ?

Rahşan Gülşan : Hıncal Uluç’a bugün söyleyecek kelime bulmak imkansız. Belki “sana ne” denilebilir ama nefes tüketmeye gerek yok galiba.

Ayşe Özyılmazer: Bir yazı okudum, kanım dondu… Utanç içindeyim… Bu kadarı fazla çok fazla. Bu yazı değil, bu resmen kötülük.

Onur Baştürk: Hıncal Uluç’un bugünkü Defne Joy çok ağır, bu kadar da değil.

Armağan Çağlayan: Hıncal Uluç’u okuyunca kanım dondu! Artık bu kadarıda fazla degil mi? Konuşulsun bende polemiğin tarafı olayım diye yazı yazmak ayıp! Ey Hıncal peki senin yazdığın bu çirkin yazıyı yıllar sonra okuyan o çocuk ne yapacak ne hissedecek hiç düşündün mü?

Paylaş

Yorumlar

 • senin evli kadını evine alacak kadar cesareti olup da evde rahatsızlanınca dr çağırmaya bile cesareti olmayan kişiliği gelişmemiş yeğeninin hiç mi sucu yoktu .haklısın kimse masum değil Kerem Altan da ...

 • Saygı çerçevelerini aşan bir yazı.Bir bebek sahibi olan anne heleki hayatta da değilse böyle yazılar yazamazsınız.Size bu hakkı kimsede vermiyorki böyle yazı yazıyorsunuz???????

 • Senin yiğenin çok namuslu dimi ayıp utanın kendinizden.Ölmüş insanın arkasından konuşmak kolay nede olsa.Biraz olsun bu kızın eşini bebeğini anasını düşünün be.Kendiniz çok namuslusunuz ama dimi?Yiğenini aklamak için ölmüş insanın arkasından bu kadarda yazılmaz.EE kalem sizin elinizde oda öldü nede olsa yaz yazabildiğin kadar di mi.Ayıp öncelikle yiğeninin yaptıklarından utanmalısın bence....

 • ben mersinden yazıyorum 34 yaşındayım ama çok ters defnenin durumu evli çocuklu eğlencede gecebaşkasında kalma neiş ağlamaya bile değmez kadınların yüz karası ..kocasına yazık çocuğuna yazık hıncalbey yaşaaaa...

 • Hıncal bey kendi de belirttiği gibi akraba olmaları sebebi ile sanki bir nevi karalama ve aklama mantığı ile ama toplumumuzun ananelerine aykırı olarak yazmış yazısını.. Bana göre doğru olan bir insan bu hayattan ayrıldıysa arkasından kötü konuşmanın, yazmanın ne olduğunu bilmeden konuşmanın hiçbir anlamı yoktur. Hıncal Bey, kaç yaşında insan madem o insanın eşini, yavrusunu düşünüyor. O zaman onun bir ailesi olduğunu ve hepsinden önce artık cismen bu dünyada olmadığını neden düşünmüyor da bu kadar yoz bu kadar kaba bir yazı hazırlıyor. Acaba “benim küçük kuzenim, Sanem'in kardeşi Kerem” olduğu için mi?
  Benim inancımda ölenin arkasından rahmet okunur, karalama yapılmaz, ruhu şad olsun denir. Zaten günahı, sevabı kendinedir. O küçük kuzeninin kardeşi, Ahmet Altan’ın oğlunu temize çıkartmak isterken yaşadığı toplumun örf ve adetlerini unutmuş yazık.

  Kendileri yazısını "Su testisi, su yolunda kırıldı" diye bitirmiş ama Atalarımızın bu sözünü unutmuş. “Her koyun kendi bacağından asılır.”

 • Sen Hıncal Uluç ,Yüksel Altuğ'a diyosun ki Defne senin karın olsaydı bu yorumu yazabilirmiydin.Peki defne senin kızın olsaydı sen bu yazıyı yazabilirmiydin?Kızımın ölümüne üzülmüyorum diye bilirmiyidin?Ben ce çok acımasız bir yorum.Ailesi bu acıyı zaten kaldıramazken daha neden zorlaştırlıyor.Kimseyi kınamamak lazım bu yaşananların bir gün senin başına da gelebileceğini unutmamak gerekiyor.Biz normal bir vatandaş olarak çok üzüldük ve ağladık demek ki Defne kendini çok sevdirmiş önemli olanda budur...

 • O kadar iğrenç bir ayzı ki, konuşmaya bile değmez. Adamın yeğeni, kızın ölümüne neden olmuş. Ambulans çağısa adam gibi, bir canı kurtaracak.

 • Hıncal Uluç'un yazdıklarına bir vatandaş olarak aynen katılıyorum, bakarsanız yalnızca ünlüleler eleştiriyor Hıncal Uluç'u nedeni ise kendilerinin yaşam tarzıda böyledir sanırım onun için. Ağzına sağlık Hıncal Bey gerçekleri yazdığın için

 • Küçücük bir çocuk ve geride kalan acılı bir aile, kime ne!!! ne yapmış ne yapmamış,Hıncal Uluç SANA MI KALMIŞ...UTANIYORUZ,SENDEN UTANÇ DUYUYORUZ.

 • hincal uluc hakli olabilir o saate evli bir bayan ne isi var yoksa sosyetiklerde farklimi oluyor bilinmez ama bence burda kocasindada suc var o saatte hicmi arayip sormamis karisinin nerde oldugunu bu nasil bir rahatlikdir anlamak mümkün degil....