Defne Joy Foster ‘ın eşi İlker Yasin Solmaz sessizliğini bozdu

Defne Joy Foster ‘ın eşi İlker Yasin Solmaz sessizliğini bozdu / Magazin Haberleri

Defne Joy Foster ‘ın eşi İlker Yasin Solmaz sessizliğini bozarak, çarpıcı açıklamalar yaptı. İlker Yasin Solmaz Vatan Gazetesi ‘ne bazı açıklamalarda bulundu.

“Defne beni aldatmadı”

Defne Joy Foster ‘a sonsuz güvendiğini ve zerre kadar şüphe duymadığını vurgulayan İlker Yasin Solmaz, “Kim ne derse desin Defne ‘nin beni aldatabileceğine asla inanmıyorum” dedi.

Defne Joy Foster ‘ın eşi İlker Yasin Solmaz, “Önemli olan karımın bekar bir erkeğin evinde olması değil, ölü bulunmasıdır” derken, eşine ne kadar güvendiğini ve ona olan aşkını da vurguladı.

“Can Kılıç herşeyi zamanı gelince öğrenecek”

İlker Yasin Solmaz oğlu Can Kılıç ile ilgili soruya ise “O çok iyi, keyfi yerinde. Etrafında bir sürü çocuk var, onlarla oynuyor. Pedagogolarla konuştuk zaten 3 yaş altı çocuklar hiçbir şey hatırlamazmış. 5 yaş altı ise flu hatırmış. Can Kılıç daha bebek. Anne sütten bile 2,5 ay önce kesilmişti. Ölümün bir sırası yok, yaşı yok. Can Kılıç da iman sahibi bir çocuk olursa bunu kendi içinde çözecektir. Zamanı gelince onu karşıma alıp konuşacağım ölümü anlatacağım ” diyerek cevap verdi.

“Hıncal Uluç’a dava açacağız”

Hıncal Uluç ‘un Defne Joy Foster için yazdığı yazı ile ilgili soruyu da yanıtlayan İlker Yasin Solmaz, Uluç ‘a dava açacağını ve “Su testisi su yolunda kırılır” sözü için Uluç ‘un adalet karşısında hesap vereceğini söyledi.

İlker Yasin Solmaz yeşil montu ile ilgili de konuştu

“Mont bana Defne’nin hediyesi, bana çok yakıştırmıştı, çok seviyordu. O montla kendimi iyi hissediyorum. ” diyen İlker Yasin Solmaz yeşil parka montunu neden üstünden hiç çıkarmadığını da böylelikle açıklamış oldu.

Paylaş

Yorumlar