Defne Joy Foster ‘ın eşi Yasin Solmaz konuştu

Defne Joy Foster ‘ın eşi Yasin Solmaz ilk kez konuştu

Yasin Solmaz, eşi Defne Joy Foster ‘ın ölümü ile yıkılırken bir yandan da yazılan haberler ile kahroluyor. Köşe yazarları Defne Joy Foster ‘ın ölümü ile ilgili ahkam keserken sessizlik içinde acısını yaşayan Yasin Solmaz ‘ın “Defne ‘nin beni aldatabileceğine asla inanmıyorum. Defne’nin beni sevdiğinden şüphem yok ve Defne’ye zerre kadar kızgınlık duymuyorum” dediği öğrenildi.

Yasin Solmaz eşi Defne Joy Foster ‘ın öldüğü gece ile ilgili soru işaretlerine arkadaşı Arda Esen aracılığıyla cevap verdi.

Arda Esen o gece yaşananları şöyle anlatıyor:

O gece biz Yasin’le birlikte Beyoğlu’nda bir yönetmenle iş yemeği yiyorduk. Defne’yle çok yakın bir yerdeydik. Bizim bulunduğumuz ortam çok stresli olduğu için Yasin, Defne’nin arkadaşlarıyla eğlenmesine izin verdi. ‘Hadi bu gece de arkadaşlarıyla gezsin’ dedi. Defne ile İlker etle tırnak gibiydi, ayrı ayrı gezmezlerdi. Defne, İlker’i aradı, ‘Siz de buraya gelin’ diyerek bizi çağırdı. Ama iş yemeğinde olduğumuz için gidemedik. Yemek uzadı, saat 03.30’da çıktık. Yasin telaşlanarak eve gitti. Onu beklerken uyuya kalmış, sabah da polisten gelen telefonla güne başladı. O kabus hala devam ediyor. İlker, ‘Sadece tek bir gece ayrıydık, niçin böyle oldu’ diyor ve yaşananlara anlam veremiyor.

Defne Joy Foster ‘ın arkadaşı Pınar Esen iddiaları yalanladı

Defne Joy Foster’ın arkadaşı ve komşusu CNN TÜRK spikeri Pınar Esen ise Defne Joy Foster için ortaya atılan uyuşturucu ve ihanet iddialarına ise tepki göstererek ,” Yasin ile birbirlerine aşıklardı. Defne, Can’ı sütten bir hafta önce kesti. Sanat dünyasında kaç tane kadın 18 ay bebeğini emzirir? O kadar düşkündü bebeğine. Bebek emziren bir kadın alkol, uyuşturucu alabilir mi?” dedi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş

Yorumlar

  • ben defne joyu çok seviyorum allah rahmet eylesin anneciğine değerli eşine ve şuanda herşeyden habersiz can nına rabbim sabır versin.

  • Quem di diligunt adolescens moritur! De mortuis nil nisi bonum! Iki Latince deyiş; Tanrıların sevdikleri genç ölür! Ölenlerin arkasından iyiliklerinden başka hiçbir şey söylemeyiniz!