Demet Akalın Bodrum’u karıştırdı

Demet Akalın Bodrum’u karıştırdı.

İki bin kişilik yüzer disko Club Catamaran’da sahne alan Demet Akalın, üç şarkı seslendirdikten sonra sürat motoru ile ayrıldı.

Demet Akalın, sahneye üzerinde sarı bir bikiniyle çıktı ve yaz ayına damgasını vuran “Evli Mutlu Çocuklu” adlı şarkısını ardından “Çanta” ve “afedersin” parçalarını playback okuyup tatilcileri coşturdu.

Demet’in sahnede yorgun ve bitkin halleri gözlerden kaçmadı. Akalın, üç şarkıdan sonra geçtiğimiz günlerde ayrıldığı ve tekrar barıştığı eşi Önder Bekensir ile yüzer disko Club Catamaran’dan sürat teknesiyle ayrıldı. Normelde girişi 20 TL olan Club Catamaran’a konser olduğu için 50 TL ödeyen hayranları ise sanatçıyı ıslık ve alkışla protesto etti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demet Akalın, diskoya konser amaçlı değil partiye katılmak ve bir iki şarkı söylemek üzere geldiğini açıklayarak, “İnsanlara ne söylendi bilemem ancak ben buraya konser amaçlı gelmedim, partiye katılıp dönüyürum. Eşimle de çok mutluyuz, görüyorsunuz her yerde beraberiz, yoğun konser programım nedeniye erken ayrılmak zorunda kaldık” şeklinde konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 24)
Paylaş