Demet Akalın ve Hande Yener kavgası mahkemeye taşındı

Demet Akalın ile ezeli rakibi Hande Yener’in arasındaki “Bu yaz Bodrum’un kraliçesi benim” tartışması iyice kızıştı.

İki ünlü popçu arasında son olarak afiş krizi yaşanmış ve Demet Akalın’ın twitter’da Hande Yener’in hakkında hazırlanan “Bir bilet alana, bir bilet bedava” caps’ini gerçek sanmış ve Hande Yener’in kendisiyle dalga geçmesine neden olmuştu. Bir AVM’nin kafesinde kızı Hira ve eşi Okan Kurt’la oturan Demet Akalın, Uçankuş TV’nin kamerasına konuştu.

PARAYA PARA DEMİYORUZ

Son olarak aldıkları 800 bin TL’lik araç sorulduğunda “Başta umutsuzluğa kapıldık, itiraf edeyim ama sonuç mutlu son oldu. Yarışma uzadı. Paraya para demiyoruz” diyen Akalın, karşılıklı mekanlarda sahne aldığı Hande Yener’in sahne aldığı mekana boş yazan Bodrum’daki gazetecileri mahkemeye verme kararı sorulduğunda “Buna diyecek bir şeyim yok. Ben 6 – 7 yıldır aynı mekanda sahne alıyorum. Ben oraya 2 bin 500 kişi soktuğum için üzüldüm bile… Çünkü 3 bin, 3 bin 500 kişi sığabiliyor. Beni her yıl kıştan kapatıyorlar. Bu yüzden başka yerde sahne alamıyorum. Gerçekten sahneler çok güzel geçiyor. Orada stant yok arkadaşlar! Herkes ayakta… Ben bu polemiklerde değilim, o maçlarda işim yok. Benim de yan yana beach’lerde sahne alıyormuşuz, bilmiyordum, afişlerimi karalamışlar. Kamera kayıtları var. Ben de onlardan şikayetçi olacağım. Bunlar komik şeyler” diye konuştu.

KENDİ KLİPLERİMDE BİLE 8 SAAT ÇALIŞIYORUM

Yaz boyunca çok yorulduğunu, ekim ayındaki Bostancı konserine kadar dinleneceğini söyleyen Demet Akalın, Kiraz Mevsimi dizisinin yeni şarkılarını seslendirmekten keyif aldığını söyledi. Eşi Okan Kurt’la beraber oynadığı Şahan Gökbakar’ın şubat’ta vizyona girecek Osman Pazarlama filmini de merakla beklediğini de açıklayan Akalın, “Dizi ve film artisti olmayacağım ama güzel anılar dizi ve film çekmek… Ancak her zaman söylüyorum çok zor işler, hayatta yapamam. 8 saatten fazla çalışmam. Kendi kliplerimde bile sadece sekiz saat çalışmaya izin veriyorum” dedi.

HİRA’YI İLKOKULA GÖNDERMEYECEĞİM

Hira’yı özellikle ilkokula göndermekten korktuğunu söyleyen ünlü şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kalem kağıtları gördüm, çok kötü bir şey ama ben galiba bu gidişle Hira’yı evde okutmayı düşünüyorum. Evlat sahibi olunca insan hafif tırlattıyor. Hep başına bir şey gelecek diye kötü kötü şeyler düşünüyorum. Allah göstermesin. Banyoda tuvalette kötü bir şey olacak sanıyorum. Erkin Koray da kızını evde okutmuştu ya, bende öyle yapacağım galiba…”

Paylaş