Demet Akalın: Kocamı çok seviyorum

Boşanmanın eşiğinden dönen ünlü popçu Demet Akalın itiraf etti: Kocamı çok seviyorum…

Eşi Önder Bekensir’i hesabına para geçirmekle suçlayıp boşanma davası açan ancak daha sonra davasını geri alan Demet Akalın’dan çok samimi bir itiraf geldi.

Şu günlerde eşi ile Yunanista’ın en eğlenceli adası Mykonos’ta tatil yapan Demet Akalın “Biz birbirimizi çok seviyormuşuz ama farkında değilmişiz. Kocamı çok seviyorum, o da beni çok seviyor” diye konuştu.

Önder Bekensir de, “Yanlış anlaşılan bir konu yüzünden az daha evliliğimiz bitiyordu” dedi.

Mykonos tatilini çok sevdi

Aşklarını tazelemek için gittikleri Mykonos’ta tatilin tadını çıkartan çiften Akalın, twitter aracığıyla hatıra fotoğrafı da yayınladı. Mykonos sahillerinde denize girerken çekilen fotoğraflarını paylaşan Demet Akalın’a düzgün fiziği için de övgü dolu sözler geldi.

Şarkıcı ayrıca kocası Önder Bekensir’le çekilmiş bir fotoğrafına da “aşkımla” notu düşerek, ayrılık dedikodularına son noktayı koymuş oldu.

Ayrıca Akalın twitter’a “tatil için süper myknosss yaaa üfff özledim haftaya durmaz bidaha giderim:)” şeklinde de yazı yazarak Mykonos’da ne kadar eğlendiklerini belirtti.

İşte Demet Akalın’ın Mykonos tatili

[nggallery id=90]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 25)
Paylaş

Yorumlar

  • Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Your post helped me in my college assignment, If you can provide me more details please email me.