Demet Akalın ile Önder Bekensir ayrıldı

Demet Akalın Önder Bekensir çifti ayrılma kararı aldı.

İşte Demet Akalın’dan ayrılık açıklaması

Değerli basın mensupları ve sayın kamuoyu…

Bir süre önce boşanma kararı alıp, daha sonra da kurtarmaya çalıştığım ve yeniden denemeye karar verdiğim eşim Önder Bekensir’le olan evliliğimi bu kez son aldığım ve geri dönüşü olmayan bir kararla, bitirmeye karar verdim.

Şimdi geriye dönüp baktığımda, kurtarmaya çalıştığım evliliğimi yürütemeyeceğimi gördüm ve eşimle oturup, saygı ve sevgi çerçevesinde karşılıklı konuşarak, bu evliliği bitirmeye karar verdik.

Bu, yukarıda da belirttiğim gibi tek taraflı değil, karşılıklı anlaşarak verilmiş bir karardır. Kararımı saygıyla karşılamanızı diler. Bu şekilde özel hayatımla ilgili meşgul ettiğim sizlerden sonsuz özür dilerim.

Tüm basın mensuplarına ve kamuoyuna saygı ve sevgilerimle duyurulur.

Demet Akalın

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş

Yorumlar

  • demet abla ayrıldıgın çook iyi oldu seni çook tebrik ederim seni çook seviyorum hemde önder çook yalak birisi yani bir iş adamı diye çook havalanıyor hemde ben sizi televizyondan izliyorum önder diyor ki ben bugün çook zengin oldum diyor inan abla seni o kadar seviyorum ki bilemessin önderi hiç sevmiyorum ben senin yanında olmayı çook isterdim ablam yani sonn sözüm önderden ayrıldıgın çook iyi oldu sagıyla sevgiyle senii çooooook öpüyorum ablam ben amasyada oturuyorum byyy ablam