Gündem

Demet Akalın’dan Pınar Gültekin için olay yaratan sözler

Türkiye ‘de kadın cinayetleri her geçen gün artıyor. Öldürülen Pınar Gültekin için Demet Akalın ’ ın yazdıkları tepki topladı.

27 yaşındaki Pınar Gültekin’in vahşice katledilmesiyle sosyal medyada da büyük bir akım başladı. Ünlü isimler de yaptıkları paylaşımlarla tepkilerini dile getirdi. Bunlardan biri de Demet Akalın oldu. Ancak ünlü şarkıcı Türkiye’yi ayağa kaldıran Pınar Gültekin cinayeti ile ilgili ilginç bir çıkış yaptı.

Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden “O kadar iri ve uzun bir kızı nasıl sığdırdın varile? Beton dökmek ne ya” mesajını paylaştı.

Demet Akalın’ın bu paylaşımı tepkilere yol açtı. Ünlü popçunun takipçileri, böyle bir yorum yaptığı için tepki gösterdi.

Şarkıcı, kendisine yazılan “Sana göre sorun uzun, iri olması ve beton dökülmesi mi? Sence daha kolay yolları mı tercih etmeliydi canavar?” yorumunun ardından ikinci bir açıklama yaptı.

Demet Akalın; “İfadesinde ‘kıskançlık krizine girdim’ diyor! Ulan hangi kriz, hangi delilik betonu aklına getirir! Ona istinaden yazıyorum!“ dedi.

Paylaş