Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım’dan aşk iddialarına cevap

Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım arasında yeni bir aşk iddiası gündeme geldi.

Önceki gün Bodrum-Yalıkavak’taki evinin havuz başında Kaan Yıldırım ile görüntülenen Demet Özdemir, iddiaların büyümesiyle bir açıklama yayınladı.

Adı uzun zamandır Can Yaman ile anılan Demet Özdemir, önceki gün Yalıkavak’ta kiraladığı evin havuz başında Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti.

Habercileri fark edince telaşlanan iki oyuncu, çok geçmeden birbirinden ayrıldı. Özdemir günü evinin bulunduğu sitenin iskelesinde geçirirken, Yıldırım ise Barbelo Beach’teydi.

Kaan Yıldırım 23.00 sularında Özdemir’in evine gitti. İkili ilk kez görüntülendikleri havuz başında oturup uzun uzun sohbet etti. Bu arada Yıldırım’ın Özdemir’in kolunu öptüğü ve başını omuzuna yasladığı görüldü.

Haberlerin ardından, Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım sosyal medya hesaplarından yazılı açıklama yayınladı…İşte Demet Özdemir’in açıklaması:

“Birçok şey yazıldı çizildi, bugün çıkan haberlerden sonra açıklamak yapmak zorunda hissettim. Kaan ile arkadaşız, aramızda bir şey yok! Fotoğraflar da sohbet sırasında çekilmiş fotoğraflar. Sohbet ederken ikimizdik ama yazıldığı gibi evde baş başa da değildik… Çok uzun zamandır hayal ettiğim tatili yapıyorum, arkadaşlarımın, dostlarımın, ailemin gelip gittiği… Uzun çalışma temposunun yükünü attığım… Dinlenmeye biraz daha devam yeni güzel projelere enerji toplamak için…”

Kaan Yıldırım’da aşk iddialrını böyle reddetti:

“Çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Demet Özdemir benim arkadaşımdır.”

Paylaş