Deniz Akkaya: Ayşeme günah

Deniz Akkaya, önceki gün Akay Gelinlik’in Wedding World Kuyumcukent’te hizmete açtığı konsept mağazası Akay Premium’un açılışına katıldı.

Deniz Akkaya, bebeği Ayşe’nin babası Efe Önbilgin hakkındaki sorulara net cevaplar vermemeye özen gösterdi.

Önbilgin’in kızına nüfus cüzdanı çıkarmadığı haberleri hakkında konuşan Akkaya, “Böyle konuların çok dillenmemesi gerekir, çünkü bunlar ileride çocuklara miras olarak kalıyor. Bu, üzerinde konuşulacak bir konu değil. Nüfus cüzdanı gibi konular hallolur. Bunları dallandırıp budaklandırmak istemiyorum” dedi.

Sevgilim yok, olamaz da!

Akkaya, Efe Önbilgin’le ilişkisini noktalayıp, yeni bir ilişki yaşamaya başladığı haberlerine de sitem etti: “Benim sevgilim falan yok, olamaz da. Benim dört aylık dünya tatlısı bir kızım var, beni düşünmeyenler onu düşünsün. Bu çocuk büyüdüğü zaman psikolojisi ne duruma gelecek? Çocuğuma, Ayşeme günah!”

Akkaya, “Efe Önbilgin babalık görevini yerine getiriyor mu?” sorusunu da, “Şu an böyle şeyler konuşarak Ayşe’ye sadece itici mesajlar bırakmış olurum. Benim görevim bunları yapmamak. Kol kırılır, yen içinde kalır. Konuşmak istemiyorum” diye yanıtladı.

Deniz Akkaya, taksitlerin bir bölümünü Efe Önbilgin’in ödediği cipini sattığı için Önbilgin tarafından mahkemeye verilmişti. Çocuğunun ihtiyacı için cipini satan Akkaya, önceki gün menajeri Özgür Aras’ın otomobilinde görüntülendi. Özel korumasını ön koltuğa oturtan Akkaya, “Ne yapayım, Özgür’ün bu küçük arabasıyla idare ediyoruz” dedi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş