Deniz Akkaya ‘nın Londra kaçamağı

Deniz Akkaya Londra ‘da yeni sevgilisiyle buluştu. Deniz Akkaya ‘nın 10 yıl önce kendisine 300 bin dolar teklif eden adamla birlikte olduğu iddia edildi.

Habertürk Gazetesi’nden Reşat Balcıoğlu ‘nun haberie göre, Deniz Akkaya, 10 yıl önce kendisine 300 bin dolar teklif eden adamla şimdi sevgili. Akkaya’nın, “Ankaralı bir işadamı bana bir haftalığına 300 bin dolar teklif etti” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Deniz Akkaya’nın 10 yıl önce, “Ankaralı bir işadamı bana bir haftalığına 300 bin dolar teklif etti” dediği iş adamı geçen hafta birlikte Londra’ya gittiği yeni sevgilisi Eyüp Sabri Çarmıklı çıktı…

Deniz Akkaya 300 bin dolar etmez

Gün oldu devran döndü Deniz Akkaya, 10 yıl önce reddettiği işadamıyla aşk yaşamaya başladı! Akkaya’nın 10 yıl önce yaptığı “Ankaralı bir işadamı bana bir haftalığına 300 bin dolar teklif etti” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü. O günlerde İstanbul Ticaret Odası Başkanı Mehmet Yıldırım, “Memlekette kriz var sana 300 bin dolar ödeyecek iş adamı yok, ayrıca sen 300 bin dolar etmezssin” diyerek ünlü modeli eleştirmişti. Ünlü manken de Yıldırım’a sözleri nedeniyle dava açmıştı.

Londra’da buluştular

Deniz Akkaya’nın o günlerde adını açıklamadığı Ankaralı işadamının geçtiğimiz günlerde güzel mankenle Londra’da buluşan Eyüp Sabri Çarmıklı olduğu ortaya çıktı. Akkaya, 10 yıl önce reddettiği Çarmıklı’yla aşk yaşamaya başladı. İkili, Londra’da bol bol alışveriş yapıp dünyaca ünlü Japon restoranı Hakkasan’da baş başa romantik bir akşam yemeği yedi. Çarmıklı’yla Londra’da tesadüfen karşılaştığını söyleyen Akkaya’nın sözleri, “Aşk tesadüfleri sever” sözünü hatırlattı…

Paylaş