Medya

Dilara Gönder Önce İsyan, Sonra İstifa Etti

Deprem konusunda söylediği eleştirel sözlerle gündeme gelen Show TV’nin haber spikeri Dilara Gönder istifa ettiğini açıkladı.

Resmi Twitter hesabı üzerinden istifasını duyuran Dilara Gönder “Yazması zormuş, istifa ettim. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve bugüne kadar bana bu fırsatı veren Ciner Medya Grubu’na teşekkür ederim. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Gündemi meşgul etmek istemiyorum, zor zamanlardan geçiyoruz. Çok acılıyız.. Bir gün, her şey çok güzel olacak, inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Gönder’in istifasının ardından Show TV, Ana Haber bültenini yayının diğer sunucusu Pınar Erbaş sundu.

Dilara Gönder’in, Jeoloji Mühendisi Ziyadin Çakır’ı konuk olarak aldığı canlı yayındaki tepkisi sosyal medyada gündem olmuştu.

Çakır’ın yorumu üzerine Dilara Gönder şunları söylemişti:

“Böyle ders mi olur hocam ya, böyle ders mi olur? Bu kadar ölümlü ders mi olur? 99’da yeteri kadar ölüm olmadı mı o ders için? Bu da mı ders olsun bize?” diyen Dilara Gönder, “Biz sürekli derslerdeyiz. Biz o dersleri geçemiyoruz ama. Sınav kağıdı hep boş. İşte buyurun sınav kağıdı ekranda. Maraş’ı görelim. Bu sınav kağıdı. Ders dediniz ya. 99 dersinin sınav kağıdı. İzleyicilerimiz tekrar bir görsün. Nasıl geçilemediğini o dersin. Buyrun havadan görüntüler.”

Depremle İlgili Tüm Gelişmeler NationalTurk’te

Paylaş