Dj Tiesto 21 Eylül’e kadar İbiza’yı coşturacak

Dünyanın en ünlü Dj’lerinden biri olan Tiesto bu yaza damgasını vurdu.

Temmuz ayında 25.000 kişilik Londra Victoria Park’ta Açık Hava Konseri veren Tiesto Londra’yı salladı. Londra coşkusunun ardından İbiza’da dünyanın en büyük gece klübünde çalmaya devam eden Dj Tiesto 21 Eylül’e kadar hayranları ile birlikte olacak.

Dj Tiesto İbiza’daki konserine 8 Haziran’da başlamıştı.Ünlü Dj 21 Eylül’e kadar her pazar İbiza’da yaklaşık 8000 kişiyi saatlerce coşturmaya devam edecek.

Eğlence tutkunları her hafta sonu İbiza’da gerçekleşen Tiesto’nun muhteşem müzik şölenini izlemek için saatlerce uykusuz kalmaya hazır.

Dj Tiesto’nun İbiza partilerinde 3 Milyon Euro’luk ışık sahne ve ses üretimi yapıldığı belirtildi. Bu dans partileri icin Tiesto hayranları dünyanın her bir köşesinden İbiza’ya akın ediyor.

İbiza; günümüzde eğlenceleri, gece hayatı, partileri, sahilleri ile ününe ün katan ve dünyanın heryerinden turist ağırlayan bir cazibe merkezi haline geldi. Büyük ve önemli partilere ev sahipliği yapan İbiza adası özellikle yaz dönemlerinde turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

İşte Dj Tiesto’nun Dünyanın her yerinden ilgiyle izlenen en güzel videolarından birisi;

[media id=9 width=450 height=300] Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 9) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 20)

Paylaş

Yorumlar