Dj Tiesto İspanyol Adaları’nda

Dünyaca ünlü Hollandalı elektronik müzik sanatçısı Dj Tiesto, her yıl olduğu gibi bu yıl da İspanyol Adaları’nda verdiği konserler ile hayranlarını coşturuyor.

Geçtiğimiz haftalarda Antalya Adam ve Eve Otel’de sahne alan Dj Tiesto, şimdilerde İspanya’nın eğlencesi ile meşhur adası İbiza’da müzik ve eğlence tutkunları ile biraraya geliyor.

“Extacy”, “Dance For Life”, “Traffic” gibi şarkılarıyla büyük ses getiren ünlü Dj Tiesto her yıl İspanyol adalarında hayranlarıyla birlikte oluyor.

Eğlence tutkunları her hafta sonu İbiza’da gerçekleşen Tiesto’nun muhteşem müzik şölenini izlemek için saatlerce uykusuz kalıyor.

Sabahın ilk ışıklarına kadar sınırsız eğlenceleriyle ünlü İbiza; gece hayatı, partileri, sahilleri ile ününe ün katan ve dünyanın heryerinden turist ağırlayan bir cazibe merkezi haline geldi.

Büyük ve önemli partilere ev sahipliği yapan İspanya’nın İbiza adası özellikle yaz dönemlerinde turistler tarafından yoğun ilgi görüyor. İspanyol adalarının en renkli ve en hareketlisi olan İbiza, ünlü Dj’lerin katıldığı  partileriyle de oldukça ünlü.

[media id=100 width=610 height=340]

Paylaş