Doğa Rutkay 14 Kilo verdi

Önce sevgilisi Şahan Gökbakar’dan ayrılan, ardından evini değiştiren Doğa Rutkay, 14 kilo vererek kendisini baştan yarattı.

Oyuncu Doğa Rutkay, hayatında yaptığı tadilatı bitirdiğini söyledi. Geçmişini silip yepyeni bir hayata başladığını belirten Doğa Rutkay, evinden, kullandığı eşyalara kadar her şeyini değiştirdiğini ve üç ayda 69’dan 55 kiloya indiğini açıkladı.

Her sabah 60 dakika köpeğiyle yürüyerek, günde beş öğün ve azar azar yiyerek ve bol bol semizotu ve kabak tüketerek kilo veren Doğa Rutkay, hayatında ilk kez 55 kiloya düştüğünü itiraf etti.

Yeni haliyle Şamdan Plus’a poz veren Doğa Rutkay, evlilik ve aile kurma hayalinin olmadığını şu sözleriyle anlattı:”Hep uzun süreli ilişkilerim oldu ve bundan sanırım bir parça yoruldum. Kendime zaman vermek istiyorum…Evlilik gibi bir duygu içimden geçmedi bugüne kadar. Zaten böyle hayalleri olan bir insan değilimdir. Hiç evlilik, gelinlik hayali kurmadım. Çocuk konusunda ise daha kendimin çocuk olduğunu düşünüyorum. ”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 5) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 6)
Hep uzun süreli ilişkilerim oldu ve bundan sanırım bir parça yoruldum. Kendime zaman vermek istiyorum. O kadar çok okumadığım ve izlemediğim şey birikmiş ki. Sadece kendimi geliştirmek istiyorum. Yoruldum bir takım şeylerden herhalde.
*Evlilik gibi bir duygu içimden geçmedi bugüne kadar. Zaten böyle hayalleri olan bir insan değilimdir. Hiç evlilik, gelinlik hayali kurmadım. Çocuk konusunda ise daha kendimin çocuk olduğunu düşünüyorum. Şu anda da böyle yaşamak istiyorum. Ruhumu kilitlemek istemiyorum.Hep uzun süreli ilişkilerim oldu ve bundan sanırım bir parça yoruldum. Kendime zaman vermek istiyorum…Evlilik gibi bir duygu içimden geçmedi bugüne kadar. Zaten böyle hayalleri olan bir insan değilimdir. Hiç evlilik, gelinlik hayali kurmadım. Çocuk konusunda ise daha kendimin çocuk olduğunu düşünüyorum.
Paylaş

Yorumlar