Dünyaca ünlü tatil merkezlerinde dev kampanya

1999 yılından bu yana turizm sektöründe hizmet veren seyahat acentası World Travel Service, ünlü turizm merkezlerindeki dev otel zincirleriyle yaptığı yeni anlaşmalarla dev bir kampanyaya imza attı.

Küba Büyükelçiliği’nin Küba Vizesi vermeye yetkili kılmış olduğu resmi partner ofisi World Travel Service(WTS), dünyanın popüler turizm merkezleri olan Maldivler, Bali, Seyşeller, Mauiritus, gibi birçok tropik adanın en lüks otelleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde en iyi servisi en uygun fiyatlarla sunuyor.

Tüm online satış sitelerinin altında fiyatlar

Dorchester & Kempinski & Versace & Armani ve Constance Otelleri’nden sonra LUX* Resorts & Hotels gibi dev zincirlerle yaptığı işbirliği sayesinde WTS, tüm online ve acente satış fiyatlarının altında fiyatlarla seyahat planları organize ediyor.

Tek Yetkili partneri WTS

WTS artık Dünyanın en prestijli otel zincirlerinden olan LUX* Resorts & Hotels zincirinin Mauritius ve Reunion’daki lüks otellerinin Türkiye’deki tek yetkili partneri olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Mauritius ve Reunion’daki kaliteli ve lüks tesislerinde superior odalardan, değişik çeşitli Suitelere ve özel hizmetkarlı ve havuzlu private villalara kadar konaklama imkanları sunuyor.

%25 indirimli fiyatlar

15 Aralık 2018’e kadar yapılan rezervasyonlarda %25’e varan indirimli fiyatlar tanışma fiyatı olarak sunuluyor.

Paylaş