Ebru Şallı defilede terör estirdi

Sadece özel defilelerde boy gösteren Ebru Şallı, geçen ay katıldığı defilede terör estirdi.

1.65cm boyundaki eski manken Ebru Şallı, kendisinden 7 santim uzun şarkıcı Yelda Başaran’la aynı anda podyumda yürümek istemedi.

Ebru Şallı’nın şarkıcıyı “Bana bak, sakın arkamdan çıkma” diye tehdit ettiği iddia edildi. Kendisinin hemen ardından podyuma çıkacak şarkıcıya “Benden sonra çıkarsan burayı sanat dar ederim” dediği iddia edildi.

Son zamanlarda sadece özel defilelerde yer alan Ebru Şallı, normal mankenlerden daha kısa olmasından dolayı medyada sık sık eleştiriliyordu. 1.65 boyundaki Ebru Şallı’nın, Yelda Başaran’a gösterdiği tepki sonrası, defilenin koreografı duruma hemen müdahale etti. Tartışmanın sonu ermesiyle ünlü manken podyumda yalnız başına yürüdü.

Konu hakkında Bugün’e konuşan şarkıcı Yelda Başaran, “Ebru’nun yaptığı bu davranış çok çirkindi. Sonuçta ben manken değilim. Orada da konuk sanatçı olarak bulundum. Sadece birkaç dakikalığına podyumda yürüyecektim” diye konuştu.

TAM BİR CAHİL CESARETİ

Şarkıcı kendisine yapılan bu hareketi saygısızca bulurken, Ebru Şallı’nın ekranlardaki sportmen kişiliğini de ticarete döktüğünü ifade etti. Başaran, “Platesi adeta mucizevi bir iksir olarak şova dönüştürüp rant sağlaması tam bir cahil cesareti” dedi.

Paylaş