Ece Erken’in eşi Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece yarısı uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

Olay, saat 00.30 sıralarında Bakırköy’de meydana geldi. Beşiktaş’ın eski yönetim kurulu üyesi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’deki balıkçılar çarşısında bir restoranda yemek yerken kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi geldi. Ağır yaralanan 42 yaşındaki Mahmutyazıcıoğlu ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Saldırı sırasında yanında bulunan şoförünün de yaralandığı, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun uğradığı silahlı saldırı sonucu vefat etmesi eşi sunucu Ece Erken‘i yıktı.

Ünlü ismin ani ölümü sonrası eşi Ece Erken’in yeni yıl paylaşımı gündeme geldi. Acı haberi ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınından bir kez daha duyuran Bircan Bali ise yakın arkadaşı Ece Erken’e ulaşamadıklarını ve Mahmutyazıcıoğlu’nun son sözlerinin “Lütfen beni kurtarın” olduğunu söyledi.

Ece Erken, yılbaşında oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu’nun ilk eşinden olan çocuklarıyla çekildiği fotoğrafları paylaşmıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Aralık ayında siyah beyazlı kulübün kongresinde yaptığı açıklamalar gerginlik yaratmıştı.

İstanbul’da gece yarısı uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu için siyah beyazlı kulüp bir taziye mesajı yayınladı. 42 yaşındaki Mahmutyazıcıoğlu’nun Aralık ayında siyah beyazlı kulübün kongresinde yaptığı açıklamalar gerginlik yaratmıştı.

Olayla ilgili haberler;

Paylaş