Ece Sükan ve eşi Panama turunda

Evliliklerini bitirme aşamasına gelen ünlü manken Ece Sükan ve eşi Ümit Benan, muhteşem doğası ile büyüleyen Panama’da tatil yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde eşi Ümit Benan’dan ayrılma kararı alan Ece Sükan, kararından vazgeçmiş gibi. Bunun kanıtı ise çiftin Orta Amerika’nın gözde tatil bölgelerinden Panama’da birlikte tatil yapıyor olmaları.

Ece Sükan ve eşi, muhteşem doğası, dünyaca ünlü Panama kanalı, kumsalları, balıkçı köyleri ile fantastik bir macera arayanların tercih ettiği Orta Amerika’nın gözbebeği Panama’da stresten uzak bir tatil geçiriyor.

Sükan’ın Instagram sayfasında paylaştığı Panama fotoğrafları, çiftin ayrılmaktan vazgeçtiği iddialarını güçlendirdi. Öte yandan Ece Sükan ile Ümit Benan’ın tropik cennet Panama’da doğa ile iç içe geçirdikleri muhteşem tatillerine, ünlü moda fotoğrafçısı Cüneyt Akeroğlu da eşlik ediyor.

Adını Survivor yarışması ile duyuran Panama, son yıllarda özellikle sörf tutkunlarının radarına girmiş durumda. Panama’da balıkçılıkla geçinen sakin bir bölge olan Santa Catalina, dünya çapında başarılı bir sörf merkezi olarak dikkat çekiyor. Bölgede çeşitli sörf etkinliklerinin yanında zengin sualtı dünyası için dalış turları da düzenleniyor.

Paylaş