Efe Önbilgin: Kamboçya’da mı yaşasam acaba?

Deniz Akkaya’yı bir restoranda tokatladığı yönünde çıkan haberler ile gündeme gelen Efe Önbilgin, bu iddiaları sert bir dille yalanladı.

Beş aylık kızları Ayşe’nin doğumunun ardından sık sık ayrılıp barışan Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin arasında sular durulmuyor.

Uzun bir ayrılık döneminin ardından Asmalımescit’te el ele görüntülenen Akkaya ve Önbilgin’in inişli çıkışlı ilişkileri, geçtiğimiz çarşamba günü Ulus’taki Sunset restoranda yaşadıkları tartışmayla yeniden gündeme geldi.

İddiaya göre baş başa yemek yiyen çift, konu evliliğe gelince tartışmaya başladı. Giderek büyüyen tartışmada Akkaya’nın sözlerine sinirlenen Önbilgin, diğer müşterilere aldırış etmeden eski mankene iki kez tokat attı.

İddia hakkında konuşan Önbilgin ise Akkaya’yı tokatlamadığını şu sözlerle ifade etti: “Aslı astarı olmayan haberlerden artık çok sıkıldım, bunaldım ve yoruldum. Biz kavga falan etmedik, ben Deniz’i tokatlamadım. Ben böyle bir adam değilim. Artık ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Buralardan kaçmak istiyorum. Acaba bir yıl Kamboçya’da mı yaşasam? Belki unutulurum, belki hayatım daha iyi olur. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Paylaş

Yorumlar

  • ah efe bey siz benim hayatımda tanıdığım en iyi insansınız bu güne kadar 1 kere bile beni bırakın 4 çocuğumu düşünüp bir hatırımı sormanızı beklerdim ama engelinizi biliyorum zaten onun yüzünden sizi bırakmak zorunda kalmadımmı sizin için kurşun atsalar önüne atlardım o size göre değil kaç kişinin daha ekmeğiyle oynayacak ah almak en kötü şey siz değilde kamboçyaya o gitsin siz kaç kişiye ekmek veriyorsunuz o ise ekmeğinden etmeye alışmış insanları size saygım sonsuz efe bey sağlığınıza dikkat edin hoşçakalın