Ejder Kapanı vizyona girdi

Geçtiğimiz gün Maçka G-Mall sinemalarında gala gecesi yapılan Ejder Kapanı filmi vizyona girdi.

Senaryosunu Kubilay Tat’ın yazdığı, yönetmenliğini başrolde de oynayan Uğur Yücel’in üstlendiği, Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Ceyda Düvenci ve Berrak Tüzünataç’ın rol aldığı ‘Ejder Kapanı’ filminin galasına ilgi oldukça fazlaydı.

Uğur Yücel’in yönettiği ve oynadığı aksiyon filmi ‘Ejder Kapanı’nda başarılı bir polisi canlandıran Kenan İmirzalıoğlu, galaya sevgilisi Zeynep Beşerler ile katıldı. İmirzalıoğlu, “Kuzguna yavrusu hoş gelirmiş ama doğruyu söylemek gerekirse başarılı bir iş” dedi.

Galaya katılan Cem Yılmaz ise filmi beğendiğini söyledi ve “Puan vermem gerekirse 10 üzerinden 9 veriyorum. O biri de ben oynamadığım için kesiyorum” dedi.

Ünlü komedyene eski sevgilisi Cansu Dere ile ilgili sorular yöneltildiğinde ise yine gerildi, “Ne söylememi bekliyorsunuz ki?” diyerek tepki gösterdi.

Film çocuk tecavüzcülerini öldüren bir katilin peşindeki iki deneyimli dedektif olan Abbas ve ‘ Akrep ‘ Celal’in bir seri katilin peşine düşmesi ve burada adalet kavramını sorgulamasını konu alıyor.

Polisiye-gerilim film türünde olan Ejder kapanının aksiyon sahneleri için Fransa’dan özel bir ekip çekimlere teknik destek veriyor. Ayrıca aksiyon sahneleri için yine Fransa’da özel arabalar tasarlandı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş