Ekran güzeli seviyor

Son dönem TV dizilerindeki oyuncular, yeteneklerinin yanında fiziki özellikleriyle de projeyi reytingde zirveye taşıyorlar.

İki sezondur devam eden birçok ülkeye de satılan Kanal 7 ekranlarının Elif isimli günlük dizi filmi bunun en güzel örneği haline geldi. Green Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Elif isimli dizi film kadrosuyla reyting sıralamasında her geçen gün yükselişine devam ediyor.

Kadrosunda 2001 yılının Best model 3.sü Volkan Çolpan ve yine Best model finalistlerinden Emre Kıvılcım’ı bulunduran yapım, kadın hayranlarını ekrana kilitlemeyi başardı. Dizi filmin satıldığı ülkelerden ve Türkiye’den, çuval dolusu aşk mektubu aldıklarını dile getiren başarılı isimler, oyunculuklarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardılar. “Mankenden oyuncu olur mu?” tartışmasını çürüten, ekranlarda birçok yapımda başrolde oynayan Best Model finalistleri başarılarıyla da ilgi odağı oluyorlar.

Elif dizisinde dikkat çekmeyi başaran Sezin Sezgin ve Dilara Yüzer güzellikleriyle dikkatleri toplayan başarılı oyuncular oldular. Kadromuzda herkes güzel diyen Green Yapım, “Bu bir matematik değil, yıllardır süre gelen gerçek, ekran güzeli seviyor. Bizde güzellerden kurulu bir ekip oluşturduk, diğer etmenlerin yanında başarımız da önemli bir rol oynuyor” açıklamsında bulundu.

Paylaş