Emrah ile Sinan Akçıl arasındaki kriz büyüyor

‘2. Sayfa’ canlı yayınına katılan Sinan Akçıl’ın (37), eski eşi Burcu Kıratlı ile bir dönem aynı dizide rol alan Emrah (49) ile ilgili açıklaması magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bu sözler sonrası Emrah ile Sinan Akçıl, sosyal medyada adeta birbirine girdi.

İşte Sinan Akçıl’ın anlattıkları:

“Emrah, “Dizi setindeki herkesin kalbini kırmış. Bir sürü şey anlattılar bana. O yüzden Emrah’a karşı dolmayayım diye şarkılarını fazla dinlemedim. Burcu’yla da sıkıntıları oldu. Dizinin son bir sezonunu Burcu ile konuşmadan oynamışlar.”

“Burcu’nun mirası var. Onun yavrusu gibi bir köpeği var. Onunla ilgili de sıkıntılar olmuş. ‘Sette köpek istemiyorum’ gibi şeyler demiş. Eskiden bir şarkı için gelmişti bana.”

“Bir şarkı istemişti. O zaman bir görüşmüştük ama duyduğum şeylerden sonra görüşmeyi düşünmüyorum. Benim için emekçi insanlar çok değerli.”

Sinan Akçıl’ın açıklamalarından sonra Emrah’ın cevabı gecikmedi. Emrah, Akçıl’a Instagram hesabından yanıt verdi:

Televizyona çıkıp yalan söylüyorsun. Ben senden hiç beste istemedim, zira seni hiçbir zaman besteci olarak görmedim. Sen beni arayıp, uyduruk bestelerini satmaya çalıştın. Sanırım herzaman ki gibi çulsuzdun. Senin bana beste yapmaya çapın yetmez.

Emrah’ın olay yaratan açıklamasına, Sinan Akçıl da Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla karşılık verdi.

“Sevgili Emrah’cığım. Daha doğrusu Emrah abi. Beni besteci olarak görmemen benim albümlerimi alana, şarkılarımı dinleyen milyonlar adına bana sadece gurur verir. Bu 1. Yıllar önce ‘Ben Böyle Şey Görmedim’ adlı şarkım için benimle buluştun ama sonra ücret bile konuşmadan ayrıldık. Bu 2. Hayatım boyunca Allah’a şükür kimseye şarkı satmaya çalışmadım. Hele sana hiç. Ve son olarak para ve imanın kimde olduğu bilinmez. Şükü bende ikisi de fazlasıyla mevcut. En azından gelecekteki ailemi ‘kızım’ ya da ‘oğlum’ olursa onları da sahiplenip geleceklerini garanti altına alacak kadar. Bundan sonra kafana göre yazı yazmaya kalkarsan da cevabım ancak hukuki olur. Zira büyüklerimle ağız dalaşına girmek gibi bir huyum yoktur. Sevgilerimle.”

Paylaş