Emrah’ın oğlu Tayfun’dan duygulandıran mesaj

Survivor’a katılan ve sakin tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Tayfun,  babası Emrah hakkında yeni açıklamalar yaptı.

“Sen ne iş yapıyorsun?” sorunu, “Bursa’da bizim bir dükkan vardı, onu işletiyordum. Oradan çıktım, başka bir yer açacaktım. Sonra burası nasip oldu, Survivor’a geldim” şeklinde yanıtladı.

Takım arkadaşlarının kendisine yönelttiği “Baban hiç yardım etmiyor mu?” sorusuna da cevap veren genç yarışmacı, çarpıcı bir itirafta bulundu.

“Babam yardım etmiyor. Katkı yapmasına gerek yok. Zaten 29-30 yaşıma geldim. Kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum ama manevi olarak katkısını daha çok isterdim.”

“Babam karşıma geçip ‘Bana karşı şöyle bir yanlışın oldu’ deseydi, elini öperdim. Görüşmüyoruz ki, iletişimimiz yok. Bu yüzden ‘yanlışım mı oldu?’ diye soramadım.”

“KAPIDAN İÇERİ ALMADI”

“En kötü ne yanlış yapmış olabilirim? Babama saygısızlığım olmadı, olduysa da bilmediğim bir şey var. İki yıl önce dizi çektiği Kapadokya’ya gittim, ama kapıdan içeri giremedim. Asistanı ‘Baban seninle görüşmek istemiyor’ dedi. Ben ne yapabilirim?”

“Uçakta o kadar yol çektim. Ürgüp’ü bilmiyorum, sete kadar gittim. Ben elimden geleni yaptım. Evlatlık görevimi yaptım, ayağına kadar gittim.”

Paylaş