Emre Aydın sevgilisi ile ilk kez elele / Magazin Haberleri

Emre Aydın sevgilisi ile ilk kez elele / Magazin Haberleri

Rock müziğinin başarılı sanatçılarından olan Emre Aydın sevgilisi ile ilk kez görüntülendi. Emre Aydın sevgilisi ile City’s’de alışveriş yaparken kameralara yansıdı.

Genç kızların sevgilisi Emre Aydın kız arkadaşı ile mağazaları dolaştıktan sonra bir kafede oturmayı tercih etti. Kameraları görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Emre Aydın ve sevgilisi, kameralara aldırış etmeden yürümeye devam ettiler.

Şarkıları ile özellikle genç kızlar tarafından büyük bir hayran kitlesine sahip olan Emre Aydın ‘ın sevgilisi ile görüntülenmesi hayranlarını biraz üzmüş gibi görünüyor.

Sosyal paylaşım sitelerinde Emre Aydın hayranları şarkıcının sevgilisi ile görüntülenmesi hakkında yorumlar paylaşıyorlar.

Birçok Emre Aydın fanı şarkıcının sevgilisinin olmasını üzüntü verici olarak değerlendiriyor. Emre Aydın ‘ı sevgilisi ile elele gören fanlar Emre Aydın ‘a sevgilisinden ayrılması için baskı da yapıyorlar.

Paylaş

Yorumlar

  • emre nin sevgilisi olması hayranlarını ne ilgilendirir onlar emrenin sarkısına mı bakıo yoksa sempatikligine mi kızları anlamak gercekten zor :P

  • Gerçek sevgi sevdiklerinin mutluluğuyla mutlu olabilmektir emre aydın mutluysa sorun yok yanlız kız arkadaşı onu üzmesin:)

  • arkadaşlar, sonuçta emre aydın bir sanatçı evet ona hayranlık duyabilirsiniz ama 'sevgilinden ayrılmazsan konserine gelmem' diye bişey olur mu yapmayın böyle!!! hem biliyosunuz ki 'ay fanlarım üzülcek' diye hiç bir sanatçı sevgilisinden ayrılmaz. kusura bakmayın ama biraz daha mantıklı düşünmeye davet ediyorum sizi. bize düşen görev fanları olarak ' mutluluklar emre abi' demektir her zaman. lütfen emre aydın'ı bu konuda bari özgür bırakın. özel hayata saygı diye birşey var sonuçta...