Emre Matraş taksiciliğe başladı

Emre Matraş, Yeşim Erçetin

Matraş Deri’nin veliahtı Emre Matraş taksicilik yapmaya başladı.

13 yıllık eşi ve 2 çocuğunun annesi Hale Keleş’ten Temmuz 2010′da boşanan Emre Matraş, ardından manken-şarkıcı Yeşim Erçetin ile evlenmişti. Hale Keleş’in kendisini Adanasporlu futbolcu Anıl Karaer ile aldattığını iddia eden Emre Matraş, 20 milyon dolarlık mal varlığına haciz koydurduğunu da söyledi.

Emre Matraş, hamile olan eşi Yeşim Erçetin ‘i doktora bile götüremediğini ve bir arkadaşının taksisinde şoförlüğe başladığını söyledi.

Star TV’deki “Duymayan Kalmasın” programına katılan Emre Matraş zor durumda olduğunu şöyl anlattı; “Hale’nin önüme getirdiği boşanma kağıtlarını hiç okumadan imzalamıştım. Mahkemede hakim, ‘Oğlum bu senin idam fermanın’ demişti. Aylık verdiğim 22 bin TL’lik nafaka ile yetinmeyen Hale, 20 milyon dolarlık mal varlığıma haciz koydurdu. Tek kuruşum kalmadı. 4 aylık hamile eşim Yeşim Erçetin’i doktora götüremiyorum. Bu yüzden bir arkadaşımın taksisinde şoförlüğe başladım. Günde en fazla 100 TL kazanıyor, karın tokluğuna çalışıyorum. Hale ise benim paramla, sevgilisi ile tatil yapıyor.”

Programı seyreden Mehmet Ali Erbil ‘in ise kendi avukatı Mahmut Ceran’ı, Emre Matraş’ın davasına bakması için yönlendirdiği öğrenildi.

Paylaş