Fatmagül Kerim ‘i ne zaman sevecek ? Dizi Haberleri

Fatmagül Kerim ‘i ne zaman sevecek ? Dizi Haberleri

Her hafta büyük bir ilgi ile izlenen ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde bu hafta yine heyecan dorukta. Fatmagül ‘e sırısıklam aşık olan ve Fatmagül ‘ün gönlünü kazanmaya çalışan Kerim ‘den yine bir adım daha geliyor.

Kerim Fatmagül ‘den kendisini affetmesini istiyor. Acaba Fatmagül Kerim ‘i affedebilecek mi? Fatmagül Kerim ‘i ne zaman sevecek ? Fatmagül ‘ün Kerim ‘e karşı birşeyler hissetmesi zaman alacak. Ancak Kerim ‘e karşı eskisine göre biraz daha ılımlı yaklaşan Fatmagül, ileriki bölümlerde Kerim ‘i sevmeye başlayacak.

İşte bu hafta ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ de yaşanacaklar:

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’de eve gelen bir mektup, Kerim’in yok saymaya çalıştığı geçmişine küçük bir kapı aralıyor. Fatmagül, bu mektupla Kerim’in babasıyla olan hikayesinin bir kısmını öğreniyor…

Mektubu okumak istemeyen Kerim, yazılanları Fatmagül’den öğreniyor. Kerim’in yırtıp attığı mektubu Fatmagül okuyor.

Kerim’in Avustralya’da yaşayan babası ondan af diliyor. Kerim ve Fatmagül mektupta yazılanları konuşurken kendi durumlarını da sorgulamış oluyorlar.

Kerim babasının yazdıkları için “Af dilemek ne kadar da kolay.” diyor. Fatmagül ise “Kolay evet çünkü herkes kendi acısını biliyor. Karşısındakinin ne yaşadığını bilse belki af dilemeye cesaret bile edemez.” diye yanıtlıyor. Kerim’se af dilemeyi de hak etmek gerektiğini söylüyor. “İnsan inanmadığını nasıl affeder.” diye ekliyor.

Kerim, Fatmagül’den bir af dilerken babası da Kerim’den af diliyor. Kerim’in babasını affetmesi zor gibi görünüyor. Fakat Fatmagül’den bekledikleri de, Fatmagül için çok zor..

Bakalım bu diyalog ikisinin de birbirini daha iyi anlamasını sağlayabilecek mi?

Şimdi her ikisi için de cevabını bekleyen bir soru var, “Affetmek mi daha zordur yoksa affedilmeyi beklemek mi?”

Paylaş