“Fatmagül’ün suçu ne?” dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu’yu” geçti

İlk bölümü ile büyük yankı uyandıran Kanal D’nin yeni dizisi ‘Fatmagül’ün suçu ne?’, ikinci bölümü ile de büyük beğeni topladı.

‘Fatmagül’ün suçu ne?’ dizisi ikinci bölümünde Kurtlar Vadisi Pusu’ yu da geçerek zirveye oturdu.

Yürekleri sızlatan bölümü ile birinci sıraya yerleşen diziye, öte yandan ilk bölümü için 2920 şikayet geldi. Hap ve alkol alan 4 gencin genç bir kıza tecavüz etmesiyle başlayan dramı anlatan ‘Fatmagül’ün suçu ne?’ dizisinde, bu özel sahneler sebebiyle Kanal D’ye uyarı cezası verildi.

2. bölümde; Ebe Nine adıyla tanınan Meryem Hanım tarafından hastaneye kaldırılan genç kız tecavüzün etkisiyle büyük şok yaşamaya devam ediyor. Konuşamayan Fatmagül’ün hastanedeki halleri Türkiye’yi derinden etkiledi.

Yaşadığı korkunç olay sebebiyle sarsılan Fatmagül’ün bu durumu Ebe Nine’yi de oldukça üzdü. Kerim’in tecavüz ile ilgisinin olduğunu öğrenmesiyle de yıkılan Ebe Nine’nin bundan sonraki tavrı merak konusu.

Türkiye’yi ekrana kilitleyen ‘Fatmagül’ün suçu ne?’ dizisi, genç kızın nişanlısı Mustafa’nın hastane odası kapısında belirmesiyle bitti. Dizinin üçüncü bölümü merakla bekleniyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş