George Clooney’nin balayı tercihi Seyşeller

George Clooney ve avukat eşi Amal Alamuddin, Venedik’teki düğünlerinin ardından romantik bir balayı için Seyşeller’in yolunu tuttu.

Tüm dünyanın ilgi ile takip ettiği, rüya gibi bir düğünle İtalya’nın kanallar şehri Venedik’te evlenen George Clooney ve Amal Alamuddin çifti, gözlerden uzak romantik bir balayı geçirmek için cennet ada Seyşeller’i tercih etti.

Bozulmamış doğası, beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile “cennetten bir köşe” yorumlarının yapıldığı Şeyseller, dünyaca ünlü bir isme ev sahipliği yaptı. Özellikle balayı çiftlerinin tercih ettiği, toplam 115 adadan oluşan Seyşeller, romantik bir balayı isteyen George Clooney ve avukat eşi Amal Alamuddin’in ilk tercihi oldu.

Hint Okyanusu’nun incisi olarak adlandırılan adalar topluluğu, gerek eşsiz su altı zenginliği gerekse yemyeşil doğası ile çifti cezbetmiş olacak ki, Clooney ve Alamuddin kimselere haber vermeden sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmiş Seyşeller’de…

Ünlü çift, Şeyseller Balayı Turları ile, daha önce de İngiltere veliaht prensi William ve eşi Kate’in balayını geçirdiği, her birinin kendine ait havuzu olan 11 adet villanın yer aldığı Resort kompleksinde kaldı.

Öte yandan Seyşeller Turizm ve Kültür Bakanı Alain St. Ange, çiftin düğünü sonrası yaptığı açıklamada George Clooney ve Amal Alamuddin’in ülkelerinde balayı yapacaklarını doğrulamıştı.

Paylaş