George Clooney boşanıyor mu? George ve Amal için balayı sona erdi

George Clooney ve Amal Alamuddin çiftinin boşanacaklarına dair çıkan iddialar, her geçen gün kuvvetlenmeye devam ediyor.

İtalya’nın tarihi dokusunu korumuş, kanalları ve gondol turlarıyla ünlü kenti Venedik’te avukat Amal Alamuddin ile masalları aratmayacak bir düğünle dünya evine giren George Clooney’nin evliliğinde çatırdamalar başladı.

Ünlü çift, evliliklerinde bir yılı geride bıraksa da boşanacakları haberleri hızla yayılmaya devam ediyor. National Enquirer’da yer alan haberde, avukat eşi Amal Alamuddin yurtdışında iş görüşmelerinde bulunurken George Clooney’nin erkek ardaşlarıyla vakit geçirdiği ve bolca alkol tükketiği iddia edildi. Bu durumun ünlü aktörün çok canını sıktığı öğrenildi.

Balayı kesinlikle bitti

Bozulmamış doğası, beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile “cennetten bir köşe” yorumlarının yapıldığı Şeyseller’de romantik bir balayı geçiren, o dönemde mutlulukları yüzlerinden okunan çift için “Balayı kesinlikle bitti” yorumları da yapılmaya başladı. Bu durumun Amal’ın eşinden çok işini vakit ayırdığı için kaynaklandığı konuşuluyor.

Paylaş