Gizem Özdilli evlenemedi ! İşte Ayrıntılar…

Eski manken Gizem Özdilli ‘nin sessiz sedasız evlendiği iddia edilmişti.

Hatta Gizem Özdilli evleneceğini, büyük bir heyecan yaşadığını Twitter sayfasından duyurmuş,hayranları ve arkadaşlarının tebrik mesajlarını kabul etmişti. Ancak Özdilli ‘nin evlenemediği öğrenildi.

Gizem Özdilli sevgilisi Ufuk Ataç ‘ın nikah için biraz daha zaman istemesi üzerine evlenemediklerini açıklayan bir basın duyurusu gönderdi. Dini nikah yaptıklarını ancak resmi nikah yapmadıklarını ve sevgilisinin resmi nikah istememesinden dolayı ayrılık kararı aldığını açıklayan Gizem Özdilli basın duyurusunda samimiyetle yaşananları anlattı.

Gizem Özdilli basın duyurusu;

Değerli Basın Mensupları,

Gündeminize almış olduğunuz evlilik haberi ile ilgili sıradışı bir durum yaşandı. Bunu sizlerle ilk ağızdan paylaşmak istedim.

İnancımız doğrultusunda önce hoca nikahi, daha sonra T.C Medeni kanunu gereği resmi nikah kararı aldık. Hüsnü Dedeoğlu, Mustafa Kemal Öztürk, Gürcan Akın , İhsan Yurt İsimli şahitlerin huzurunda hoca nikahini gerçekleştirdik. Resmi nikahimizi Sayın Ufuk Ataç’in bir müddet süre istemesi nedeni ile gerçekleştiremedik. ( Kendisi süre belirtmeden aynı evde yaşamayı talep etmiştir. ) Bu fikre ailem ve ben tamamiyle ters düştüğümüzden dolayı nikahı iptal edip, ilişkiyi sonlandırma kararı almiş bulunmaktayım.

Ayrıca son bir kaç senedir aldığım röportaj vermeme ve televizyon programlarına katılmama kararım aynen devam edecektir. Bu konu ile ilgili üzüntüme anlayış gösterip, bunun dışında açıklama beklememenizi rica ederim.

Saygılarımla

Paylaş

Yorumlar

  • inanılır gibi değil, kadın sanki ilk kez biriyle aynı evde yaşayacakmış gibi resmi nikah olmadığı için evlilik kararından vazgeçmiş. Sanki adamın 23 yıllık evliliğini bitiren kendisi değil