Gönülçelen dizi setinde neler oluyor

Tuba Büyüküstün ile Cansel Elçin’in başrolünü oynadığı “Gönülçelen” dizisinde değişiklikler yapılıyor.

Dizinin hayranları üzülecek

Her bölümü ilgi ile izlenen Gönülçelen dizide Yönetmen, senaristler ve bazı oyuncular kadrosundan ayrıldı.

“Gönülçelen” dizisinin oyuncu ve senarist kadrosunda büyük değişiklikler yaşandı. Geçen ay Tuba Büyüküstün’ün babasını canlandıran Ünal Silver, senaryoya çalışmadan geldiği için ekibin beklemesine neden olan Cansel Elçin’in sette üzerinde yürümüş, ardından da diziden ayrılmak istediğini belirtmişti.

Silver yaptığı anlaşma biter bitmez, diziden ayrıldı. Silver sezon finalinde yolculuğa çıkarıldı. Bu gelişmenin arkasından dizinin yapımcısı Cengiz Çağatay görevini bıraktı, ardından aynı zamanda dizinin müziklerini de yapan Kıraç’ın oyuncu eşi Ayşe Şule Bilgiç, ekibe kızıp çekiminin olduğu gün sete gitmedi. Ardından Cansel Elçin’in annesini canlandıran Ayda Aksel de, yeni bölümlerde oynamak istemediğini ekibe bildirdi.

Yönetmen Cevdet Mercan da sinema filmine başlayacağını söyleyip sezon finalini çektikten sonra diziyi bıraktı. Dizinin yazarları Nilgün Öneş, Gül Dirican ve Sertaç Ergin de “Gönülçelen”i yazmama kararı aldı. Diziden ayrılanlar “Çok sorunlu bir setti. Ortam huzurlu değildi” yorumu yaptı.

Gönülçelen dizisi ekipteki birçok kişinin ayrılmasının ardından,  yeni kadrosu ile yoluna devam edecek.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş

Yorumlar