Hakan Ural: Sibel harika bir annedir

Çocuklarının Hakan Ural’ın yanına taşınmasına bir hayli üzülen Sibel Can, geçtiğimiz günlerde eski eşi Ural’a sitem etmişti.

Çocukları yanına taşınınca yeniden dikkatleri üzerine çeken Hakan Ural ise, bir basın toplantısı düzenleyerek Sibel Can’a gayet olumlu yaklaştı.

Hakan Ural ve eski eşi Sibel Can ikilisinin çocukları Engin Can ve Melissa’nın, geçen hafta annelerine tepki gösterip evi terk etmeleri ve babalarının yanına yerleşmeleri sonrası Ural, Levent Tenis Kulübü’nde bir basın toplantısı düzenledi.

“Sibel Hanım harika bir annedir” diye toplantıya başlayan Ural şöyle konuştu: “Sibel Can’ın Sulhi Aksüt’e boşanma davası açtığından beri çocuklar zor günler geçiriyor. Tekrar Aksüt’le barışma gibi bir sürece girdiklerini sanan Engin Can ve Melissa buna tepki gösterdiler, olay bundan ibarettir.”

Can hakkında hiçbir olumsuz söz söylemeyen Hakan Ural “Sibel Hanım da çok üzgün. Bizim görevimiz çocuklara travma yaşatmamak” şeklinde konuştu.

’Sibel Hanım, Sulhi Bey’le barışırsa ne olur’ şeklindeki soruyu Ural “Bu olaya herkes kendi doğrusundan bakıyor. Önemli olan çocukların durumu” diye cevapladı. Sibel Can’ın “Çocuklarım dahi olsa herkes haddini bilecek” türden açıklamaları için ise Ural “Böyle dediğine inanmıyorum. Sibel harika bir annedir, çocuklarımızı mükemmel yetiştirmiş bir annedir” şeklinde konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 24)
Paylaş