Haldun Dormen hayatımın en büyük dönüm noktası

Şeytan Tüyü filminin genç yıldızı Caner Tör, usta oyuncu Haldun Dormen ile tanışıp çalışma fırsatı bulduğu için şanslı olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren, başrollerini Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Murat Serezli ve Haldun Dormen’in paylaştığı “Şeytan Tüyü” filminin genç yıldızı Caner Tör, hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

2009 yılında, İzmir’de yarı amatör bir tiyatro grubu ile oyun sergilerken Haldun Dormen’in kendisini keşfettiğini belirten Tör, “Haldun Hoca günümüzdeki birçok ünlü isime öncülük ederek, onlara kapılar açmıştır. Biz de bir tiyatro oyunu sonrasında tanıştık. Kendisinden, oyunculuk adına bir şeyler öğrenme fırsatını bulduğum için çok şanslıyım.” diyerek, tiyatroda Duayen Dormen ile aynı sahneyi paylaşmaktan da onur duyduğunu belirtti.

Sözlerine Haldun Dormen’in kendisi için bir dönüm noktası olduğunu belirterek devam Caner Tör, “Haldun Hoca ile tanışmak, hayatımın en büyük dönüm noktasıdır. Allah herkese böyle bir öğretmen nasip etsin” dedi.

Paylaş