Halit Ergenç Meryem Uzerli ‘yi böyle karşıladılar

Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncuları Halit Ergenç ve Meryem Uzerli Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen partiden döndüler.

Eşini karşılamak isteyen Bergüzar Korel Atatürk Havalimanı ‘nda hazır bulundu. Meryem Uzerli ve Halit Ergenç ‘i havalimanında karşılayan Bergüzar Korel ‘e minik oğlu Ali ‘de eşlik etti. Babasını görür görmez sevinçle koşmaya başlayan minik Alin ‘nin keyfine diyecek yoktu.

2011 MIP TV Televizyon Fuarı’nda ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin dünya lansmanına katılmak için Meryem Uzerli ve Halit Ergenç Cannes ‘e gitmişti. Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin onur konuğu olarak katıldığı Grand Hotel’de gerçekleşen gecede, aralarında Sony Pictures’dan Warner Bros’a, Fox TV’den NBC’ye kadar dünyanın en önemli TV patronlarının da bulunduğu yaklaşık 500 davetli gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 24)
Paylaş

Yorumlar

  • meryem uzerli halit ergenç inşallh birlikte olurlar olamzmış evliymiş çocukluymmuş saçmalık bbergüzar hanımla evlenmeden öcede evliydi halit ergenç.yanındayım halit abi meryem abla inşallah birlikte olursunuz fatma(bahar)