Çağla Şikel bikiniden vazgeçmiyor

Doğumuna 3 ay kalmasına rağmen yalnızca 10 kilo alan Çağla Şikel, güzelliğinden hiçbirşey kaybetmediğini gösterircesine bikini giymekten çekinmiyor.

Bayan arkadaşlarıyla sohbet ederken kameralara görüntülenen Çağla Şikel, giydiği bikini ile oldukça dikkat çekiciydi.

Hamileliği nedeniyle  dar gelen bikinisinin altı tanga gibi görünen Şikel, göğüs kısmının da iplerini çözerek rahatlamaya çalıştı.

Bir yıl önce evlendiği eşi popçu Emre Altuğ’la birlikte bir arkadaşlarının evinde tatil yapan Çağla Şikel, güneşten korunmak için akşam üstü sahile inip bol bol yüzdü.

Şikel’in belindeki melek kanatları dövmesi dikkat çekti. Yeni sezon için enerji depolayan ünlü manken, Alişan’la sunduğu Her Şey Dahil programından 15 Ekim’de ayrılıp bebeğini dünyaya getirecek.

İşte 6 aylık hamile olan ünlü mankenin bikinili fotoğrafları;

[nggallery id=21]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 17) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 25)
güneşten korunmak için akşam üstü sahile inip bol bol yüzdü. Şikel’in belindeki melek kanatları dövmesi dikkat çekti. Yeni sezon için enerji depolayan Şikel, Alişan’la sunduğu Her Şey
Dahil programından 15 Ekim’de ayrılıp bebeğini dünyaya getirecekgüneşten korunmak için akşam üstü sahile inip bol bol yüzdü. Şikel’in belindeki melek kanatları dövmesi dikkat çekti. Yeni sezon için enerji depolayan Şikel, Alişan’la sunduğu Her Şeygüneşten korunmak için akşam üstü sahile inip bol bol yüzdü. Şikel’in belindeki melek kanatları dövmesi dikkat çekti. Yeni sezon için enerji depolayan Şikel, Alişan’la sunduğu Her Şey
Paylaş