Tv programında aşk sinyalleri…

2005 yılı Türkiye Güzeli Hande Subaşı ile sinema ve dizi oyuncusu Haluk Piyes gazeteci Bilal Özcan’ın ‘Laf Aramızda’ programına konuk oldular.

Kanaltürk ekranlarında 4 Ekim pazar günü yayınlanacak programın çekimlerinde iki ünlü arasındaki yakınlaşma dikkatlerden kaçmadı.

Haluk Piyes çekim süresince, programın güzel konuğuna iltifat yağdırırken, Hande Subaşı da bu iltifatları karşılıksız bırakmadı. İki ünlü Bilal Özcan’ın bazı sorularını yanıtlarken birbirlerine adeta mesaj gönderdiler. Bu arada çekim aralarında birbirleriyle uzun uzun sohbet ettiler. Öyle ki Bilal Özcan konuklarını, “Programda anlatacak bir şey kalmayacak” diye şaka yollu uyardı.
Çekimin sonuna doğru Haluk Piyes’in programın anı defterine yazdıkları ise Hande Subaşı’na olan duygularını ve o gün orada yaşananları özetleyen cümlelerdi: Şu an öyle sıcak öyle samimi bir ortam oluşturdun ki, galiba hayatımın en özel anlarından birinin başlangıcını verdin…

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş

Yorumlar

  • haluk sana gerçekten yakıstıramadım ya evlen ya da kadınlara sulanma lütfen bak rica ediyorum seni evli ve mutlu olarak görmek isterim böyle şeyleri sana gerçekten yakıştıramıyorum....

  • haluk piyesi gerçektende çokkkkkkkkkkkkk seviyorumm.ama onun böyle bir kadınla yakınlaşması hiç hoşuma gitmedi..umarım son haber ilerlemeyle ilgili olmaz,umarım..