Havyar polemiği büyüyor

Organizatör Erkan Özerman ‘ın Kıvanç Tatlıtuğ hakkında “Kıvanç havyarı zeytin ezmesi sanıyordu.Kültür okuldan alınır, görgü evden… Anne ve babası Kıvanç verdiğim değeri vermedi” şeklindeki sözleri olay yarattı.

Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ ‘un mankenliğe başladığı ilk yıllarda Paris’te bir restoranda havyarı bozuk zeytin ezmesi sandığını anlatarak Tatlıtuğ ‘a cahil demişti.

Kıvanç Tatlıtuğ, Özerman ‘a dava açarken, ünlü isimler de “havyar” konusunda Tatlıtuğ ‘a destek oldu.

İşte ünlülerin Twitter ‘dan Erkan Özarman’ın havyar eleştirisi hakkında yazdıkları;

Metin Uca: Ben 18 yaşımda bırak Paris’i havyar bile görmemiştim o yüzden zeytin ezmesiyle hiç karıştırmadım ) ayrıntı icin Özerman’a bakınız. HAVYAR bulamasa da her canlı bir gün HAYDARİ’yi tadacaktir. Erkan Ozarman bile.

Gani Müjde: Ben 18 yaşımda sadece Aksaray’ı biliyordum.Bir gün her canlı havyarı tadacaktır.

Cem Davran: Mahallede oynarken karnım acıkırdı, annem ekmek arası havyar verirdi. Yanında da gazoz. Çok güzel günlerdi…Çocukluğumuzun vazgeçilmez gıdası HAVYAR’ın tekrar gündeme gelmesinden KIVANÇ duydum.

Yunus Günce: Ben de küçükken zeytin ezmesini havyar sanıyordum, benziyo çünkü. Havyar yemeden de yaşayıp gidiyorum işte Özerman.Naapalım,idare et!

Berna Laçin: Havyardan da nefret ederim!Zorla mı!Yalnız ben yeni yetişirken,ailem de,bir arkadaşımın dayısı da böyle acayip şeylerin zorla tadına baktırır sonra da “bilmek lâzım”derdi. Şimdi anladım! Haklılarmış be yav! Suçlanıverirsin böyle Allah muhafaza! Bir havyar bile yemedin mi diyorlar sonra adama baksana.

Paylaş