Hawaii büyüsüne kapıldı!

Dünyanın en ünlü kumsallarına ev sahipliği yapan Hawaii, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Büyük Okyanus’un kuzeyinde ana karadan tam 3 bin 700 kilometre uzaklıktaki Hawaii, konumu, iklimi ve doğasıyla yıllardır en gözde tatil mekanı olarak biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin 50. eyaleti olan Hawaii, romantik balayı turları, salsa ritimleriyle çekicilik kazanan gece hayatı, volkanik kayaların eteklerinde uzanan bembeyaz plajları ve leziz yemekleri ile biliniyor.

Amerika Balayı Turları İçin Tıklayın

Başkent Honolulu’nun çevresi gökdelenler, restoranlar, alışveriş merkezleri, şık butiklerle dolu plajı Waikiki, bölgenin tüm bitkilerini bir arada görme şansı bulabileceğiniz Foster Botanik Bahçesi, Waikiki Körfez ve Waikiki Plajı’nı gören 232 metre yüksekliğindeki Diamond Tepesi ve daha fazlası…

Hawaii’nin büyüsüne kapılan ünlüler

Lara Bingle ve aktör sevgilisi Sam Worthington, Hawaii’de tatilin keyfini çıkaran ünlülerden. 27 yaşındaki seksi model, Hawaii denizinin ve kumsalının keyfini üstsüz güneşlenip yüzerek çıkardı.

Tarih meraklıları için Hawaii

Tarih ve sanat sizin için vazgeçilmez ise Hawaii’ye gititğinizde Bishop Müzesi, Volcano Sanat Merkezi, Doğug Hawaii Kültür Merkezi, Koke’s Natural History Müzesi, Hana Kültür Merkezi ve Müzesi, Kamuela Müzesi, Pasific Tsunami Müzesi, Kaua’ı Müzesi, Kaua’I Children’s Discovery Müzesi mutlaka görmeniz gereken yerlerden.

Paylaş