Hazal Kaya’dan Feriha açıklaması

Hazal Kaya’dan Feriha açıklaması…Genç oyuncu Hazal Kaya Adını Feriha Koydum dizisinden ayrılışı ile ilgili dedikodulara son noktayı koydu.

Hazal Kaya Feriha rolünü kendisine veren Fatih Aksoy’a teşekkür etti ve dizinin yeni bölümlerinde yer almayacağını açıkladı.

İşte Hazal Kaya’nın açıklaması;

Dizi ile ilgili tartışmaları yurt dışında olduğum için takip edemiyorum. Duruma açıklık getirmek istedim. Ben dizinin 65. bölümde biteceğini zannediyordum. 2 bölüm uzayacağını öğrendiğimde planlarımı iki hafta erteleyerek devam ettim. Diziden ayrılmadım. Hatta 3. sezona devam edileceğini ben de sizlerle birlikte basından öğrendim. Önümüzdeki sezon olmayışımın paraya dayandırılması da beni gerçekten çok üzdü. Feriha rolünü bana emanet eden sayın Fatih Aksoy’a çok teşekkür ederim. İki sezon aile gibi olduğumuz sahane ekibimize her şey için sonsuz teşekür ederim. Adını Feriha Koydum’un her zaman özel bir izleyici kitlesi oldu. Bana göstermiş olduğunuz ilgi, sevgi ve müthiş desteğe minnettarım. Bu desteğe her zaman ihtiyacım olacak. Adını Feriha Koydum’a ve Çağatay’a 3.sezonda başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla…

Paylaş

Yorumlar