Hilal Cebeci ile Doğuş arasında neler oluyor?

Eski aşıklar Hilal Cebeci ile Doğuş ‘un arasından su sızmıyor.

Bir dönem büyük aşk yaşayan Hilal Cebeci ile Doğuş ‘un Twitter ‘dan yazışmalarını görenler iki şarkıcının yeniden birlikte olacağını düşünmeye başladılar.

Hilal Cebeci “Doğuş ile aramızda birşey olamaz” dese de yazışmaları okuyanlar ikilinin birbirlerine aşık olduğunu düşünmeden edemediler.

İşte Hilal Cebeci ile Doğuş ‘un Twitter yazışmaları;

Doğuş: Klipte öpüşecek miyiz?

Hilal Cebeci: hahahah beni o kadar çok öpmek istiyosan öpüşürüz tabikii balumm. Panpişlerim izin verirse öpüşürüm. Onlardan izin almalısın önce balum artık böyle, benim için izin gerekiyor.

Doğuş: Panpisler izin veriyor musunuz ? Hilalin panpişleri ! Öpüşmeye izin vermiyorsunuz tamam. Dokunabilir miyim? Dokunmadan klip nasıl olucak?

Hilal Cebeci: Bugünkü gündemimiz belli oldu panpişlerim klipde doğuşla öpüşimmi öpüşmimmi. Doğuş beni öpmek için fırsat kolluyomuşta haberim yokmuş. Üç buçuk sene öptün beni daha ne istiyosun ?

Panpişlerim ben ilk tanıştığımızda doğuşla bana dedi ki sen benim olucaksın, bende ona saçmalama demiştim. Sonra ikinci gün kollarındaydım. Nasıl olduğunu bile anlayamadım. İstemiyordum ,o çok kendinden emindi onun bu huylarını sevdim işte hep kendinden emin kendine güvenen. Şimdi çok yakın iki dostuz ve siz herşeyi bilin diye anlatıyorum panpişlerim çok soran var bu konuyu. Ben panpişlerime hiç bir zaman yalan sölemem bizim aramızda tekrar birşey mümkün değil ballarım bunu bilin, emin olun.

Panpişlerim, Doğuş evden çıkardı sonra akşam telefon ederdi, Hilal ben Ağrı dağındayın uyku tulumuyla geldim, Nirvana ‘ya ericem kendimi dinlicem. Sonra bir bakardım ertesi gün magazinciler Doğuş ‘u Bodrum ‘da görüntülemişler. hahahaha bu kadar da ağzına yüzüne bulaştırırdı çapkınlığı.

Birde bana derdi ki dağa çıktı ya “telefonum çekmiyor aşkım ulaşamayabilirsin” hahahahaha daha ne bombaları var Doğuş ‘un, anlatmakla bitmez.

Bizim ev beş katlıydı yatak odası en üst kattaydı. Doğuş hep dışardan tırmanarak girerdi odaya ve her seferinde hırsız sanıp silah çekerdim. İyi ki bir gün yanlışlıkla vurmadım ben Doğuş ‘u. hahahahah uyku sersemi hahahahah gerçi o alışıktır her yeri delik deşik silah işlemez ona.

Panpişlerim neden ayrıldığımızı soruyorsunuz, Doğuş dergilere foto çektirmemi istemiyordu söz vermiştim ama sonra sözümü tutamadım oda gitti.

Ben evlilikten kaçıyordum. Doğuş kaç kere zorla beni evlendirme dairesine götürmek istedi ben evlilikten çok korkuyorum yapamadımm..

Doğuş: Sen o kadar güzel bir yüreğe sahipsin ki ben hastayken başımda sabaha kadar uyumadan beklediğini hiç unutamam…

Paylaş

Yorumlar

  • birbirlerini sevdikleri belli.Evli olup çocuk sahibi olan mutlu ünlüler var ve topluma olumlu yönde örnek olabilirler.Herkesin zaten bildiği fantezilerle kendilerini ve toplumu oyalamakta fayda yok.Yerinde saymadan ileriye atılım yapmalılar.Evlenerek sorumluluk almalı ve yaşamın tadını aile olarak çıkarmalılar.