Hilal Cebeci ‘ye kaşar benzetmesi

Hilal Cebeci, sıkı bir kullanıcısı olduğu Twitter ‘da olay yaratmaya devam ediyor.

Yayınladığı birbirinden seksi fotoğraflar ile takipçi sayısını arttırarak haftalarca kendinden söz ettiren Hilal Cebeci, hakkında yapılan “kaşar” benzetmesini duyunca çılgına döndü.

Twitter hesabından “Somali’ye neden beni götürmemişler” diye yazan Hilala Cebeci ‘ye Ak Partili bir başkandan cevap geldi. AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaosmanoğlu Hilal Cebeci ‘nin bu sölerine karşılık “Somali’dekilerin ekmeğe ihtiyacı var kaşara değil. Bu yüzden seni götürmedik” diye verilen cevabı takipçileriyle paylaştı.

Paylaştığı bu ilginç mesaj ile herkesi şaşırtan AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ‘na Hilal Cebeci ‘den yanıt gecikmedi. Hilal Cebeci, “Türkiye’nin cesur yüreğiyim biliyosunuz tatlılarım. O yüzden bana bir partinin gençlik kolu başkanı ağır bir laf etmiş ‘ONU ÇOK FENA YAPARIM” dedi.

Hilal Cebeci daha sonra Twitter ‘dan “Bu adamın reklamını yapmamak için yazıyı kaldırdım artık mahkemede görüşürüz kendisiyle. Tatlı uykular panpişlerim, neşemizi bozmayalım” şeklinde bir not paylaştı.

Paylaş

Yorumlar