Hilal Cebeci yine yürek hoplattı

Twitter ‘da fenomen haline gelen Hilal Cebeci yeni bir resim paylaştı.

İç çamaşırlı ve bikinili resimleri ile “Panpişlerim” dediği hayranlarını oldukça mutlu eden Hilal Cebeci yeni resimler paylaşmaya devam ediyor.

Özgür olduğunu ve istediğini yapabileceğini söyleyen Hilal Cebeci panpişlerinin yüreklerini hoplattı… Yeni bikinili resimler yayınlayarak panpişlerini mutlu eden Hilal Cebeci, çok konuşulan bikinili resimleri için şöyle konuştu;

“Keşke ilk çağlarda yaşasaydım bikinili halim onlara kapalı gelirdi sorun kalmazdı. Kimse “amaç nedir?” demezdi, içimden geldiği gibi dolaşırdım.”

“Sürekli savaşları kavgaları takip ederek hayatı daha da çekilmez yapamam canım ben böyleyim kusura bakmayın hayat çok kısa.” diyen Hilal Cebeci panpişlerine “Hür doğdum hür yaşarım kime ne kime ne, kölemiyim bu dunyaya banane banane” diyerek seslenmeyi de ihmal etmedi.

Twitter ‘ın sıkı kullanıcılarından olan Hilal Cebeci sayfasından “Panpişlerim paylaştığım resimlerime bakıyorumda genelde hep evde çekmişim, burdan şu sonuç çıkıyor ki ben tam iır ev kızıyım” şeklinde açıklamalar da yaptı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 12)

Hilal Cebeci bikinili resimleri, Hilal Cebeci bikinili, Hilal Cebeci, Hilal Cebeci Twitter, Hilal Cebeci Panpişleri, Panpiş, Hilal Cebeci Panpiş, Hilal Cebeci resimleri

Paylaş