Hıncal Uluç ‘a Twitter ‘dan Defne Joy Foster tepkisi

Hıncal Uluç ‘a Twitter ‘dan Defne Joy Foster tepkileri arttı

Hıncal Uluç ‘un köşesinde Defne Joy Foster için yazdığı yazı sosyal paylaşım sitelerinde özellikle ünlüler tarafından tepki topladı.

Sert bir dille eleştirdiği Defne Joy Foster için Hıncal Uluç ‘a Twitter ‘dan bazı eleştiriler geliyor.

İşte ünlülerin Hıncal Uluç yorumları:

Armağan Çağlayan : Ey Hıncal peki senin yazdığın bu çirkin yazıyı  yıllar sonra okuyan o çocuk ne yapacak ne hissedecek hiç düşündün mü? Vicdanın sesi olayım derken vicdansızlıgın sesi olmak! Yılmaz Özdil yarın Hıncal ‘a da “artık yazı yazma, git E5 kenarında testi sat” dermi ki?

Metin Arolat : Demiş ki kim olduğunu bile bilmem, yanımdan geçse tanımam. Genede kalemini saplamış su testisi su yolunda kırılır diye. Keşke tanısaydın, keşke.. O zaman o kalemi kalbine saplar genede yazmazdın. Birileri onun cenazesinde onu nasıl bilirdiniz diye soracak. Acımasızdı,kötü kalpliydi diye haykırıcam o zaman. Bunlar,defnemi bir kez daha öldürdüler. Kimse kusura bakmasın ben 17 yıllık arkadaşımı hemde çok yakın arkadaşımı kaybettim.Acım öyle böyle değil.

Onur Baştürk : Nerede ve nasıl öldüğünüze dikkat edin arkadaşlar, Hıncal Uluç arkanızdan döşenir sonra: Bir su testisi daha su yolunda kırıldı diye…

Stelyo Pipis : Olmuş ile ölenin arkasından konuşulmaz artık herkes bir sussada rahmetli kız rahat rahat uyusa ama herkes sussun ya ayıptır. Dua edin gitmisin ardından ki size de dua edecek birilerini bulasınız ebediyete gidenler ifadelerini Yaradana verirler kalanlara diil.

Pınar Altuğ : E Hıncal yuhh ama!pess ben ne diyeyim sana!

Biricik Suden : Fuları biraz gevşetelim beyine oksijen gitsin. İnsanları kötülemek, hatalarını çıkartmak neye iyi geliyor? Başkasına namussuz demek sizi namuslu yaptı mı bari ?

Barış Bayraktar : Hıncal Uluç soruyor ya Defne senin eşin olsa böyle düşünürmüydün diye.Bende Hıncal’a soruyorum Defne kızın olsa sen yazarmıydın aynı yazını.

Demet Sağıroğlu: Yaşarken de ölü saydıklarımız vardır.. Merhum H.U.’un arkasından konusmak bize yakışmaz..Allah günahlarını affetsin!

Paylaş

Yorumlar

  • Hıcal soruyorum sen kimsin? Tanrının varlığını yargılama hakkını kim verdi. seni okuma zahmetine katlandığım için yazık... Bence milletine özür borçlusun.

  • insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş..hıncal belki üzgündü hani bazı şeyler zaman mekan meselesidir birkere o mekana girdi...ÇOKTA GİTMEZMİŞ....alkol aldı YALNIZDI...yanındaki şeytana uydu gitti rahatsızlandı uzun zaman neden ambulans çağrılmadı..????? ölünce telaşlanıldı..sokaktan geçene haber versen arabasina atar hastaneye yetiştirilirdi..yazıklar olsun İNSANLIK ÖLMÜŞŞŞŞŞŞ olan defneye oldu o an o durumda ALTAN olsaidi o kız onu kurtarırdı İŞTE BUNUN İÇİN NUR İÇİNDE YATSIN

  • BU OLAY ÜNLÜ BİR KİŞİNİN BAŞINA GELMESEYDİ YORUMLAR ÇOK DAHA ACIMASIZ OLURDU.ÜNLÜ BİRİ OLMASI YAPTIĞI DAVRANIŞIN HAKLI OLMASI DEMEK DEĞİLDİR. ALLAH RAHMET EYLESİN HESABINI ORDA VERSİN TABİKİDE, ÜNLÜLER İÇİN ÇOK NORMAL OLAN BU YAŞANANLAR SADECE TALİHSİZLİKLE ORTAYA ÇIKTI .. EE BİRDE ORTAYA ÇIKMAYAN KAÇAMAKLARR VARYAA İŞTE O DA AYRI BİR MESELE!!!EE BELLİ Mİ OLURR BİR GÜN AYNI ŞEYLERİ YAŞARIZ DÜŞÜNCESİYLE YAPILMIŞ YORUMLAR OLARAK DÜŞÜNÜYORUM...

  • Galiba artık Hıncal beyde demans gelişmiş. Gerçek suçlunun yeğeni olduğunu algılayamıyor. Ölmüş bir anneyi yargılayacağına, ben olsam oturup düşünürüm, biz nasıl gencecik birini göz göre göre ölüme yollayan bir caniyi yetiştirdik diye.

  • Bu adamı neden topuğundan vurdular acaba ? Yeğeni olacak o Murat Altan'a bizim kerata diyor yazısında..O hala bir zanlı! Hemde en aptalı ve beceriksizinden..

  • Bu sepet kafalı çirkin gülüşlü antipatik adamı zaten kimse sevmiyor..Sezen Aksu'nun bunun için yazdıkları nekadar doğruymuş..Bu adamı ayağından vuranında eline sağlık ayrıca..Sahtekar yalancı ihtiyar..Umarım Murat Altan'ın da senin kadar yalancı olduğu kısa zamanda ortaya çıkar!!

  • Kimsenin söyleyemediklerini sylediği ve vicdanımızın sesi olduğu iin HINCAL Abime sonuna kadar destek veriyor ve yazısını ayakta alkışlıyorum.Bu toplumda henüz bazı değerler ölmedi.Helal olsun Hıncal Uluç.Kaleminin her zaman bu kadar sert ve keskin olması temennisiyle..

  • Hıncal Bey! Hayatınızda gerçek bir aile sahibi olabildiniz mi bilmiyorum,ya da kızınız oldu mu,ya da dengenizi suya verdiğinizi bir an.Hiç isyan ettiniz mi,yalnız hissettiniz mi,nefes alamadığınız,gemileri yaktığınız bir an.Yazınızı yayımlamadan önce çocuk doğuran kadınların ilk üç yılı hangi psikoloji ile geçirdikleri hakkında bir araştırma yaptınız mı?Çünkü sizi takip edenler var,sözünüze güvenenler,kendisi için düşünmenizi bekleyenler bile...Ben sizin yerinizde olsam bu kadar ağır bir sorumluluğum varken bu kadar pervasız davranmazdım ve bu kadar acımasız.Bir kadın genç bekar bir erkeğin evinde ne arıyor demişsiniz.Keşke buna benzer soruları kendinize de yöneltebilseniz!Yolculukları dışarılara değil bazen kendi içinize doğru da yapabilseniz!Su yoluna bile girememiş ne su testileri olduğunu görürsünüz belki.Belki...