Hint sinemasının ilahı Aamir Khan’dan Türk hayranlarına mesaj

Hint sinemasının en beğenilen yüzü Aamir Khan, doğum gününü kutlayan türk hayranlarına video mesaj ile cevap verdi.
Kendine özgü kültürü, renkli hayatları, eğlenceli müzikleri ve bir o kadar da ilgi çekici filmleriyle Hindistan bambaşka bir dünya…

İşte o coğrafyanın yetiştirdiği en önemli isimlerden, adeta Hint sinemasının ilahı olarak kabul edilen Aamir Khan, ünüyle Hindistan’ı aşmış durumda. Bollywood sinemasında sayısız filme imza atarak dünyanın dört bir yanından hayranlar edinen Aamir Khan, Türkiye’de de oldukça seviliyor.

Lagaan: Once upon a time in India (Evvel Zaman İçinde Hindistan’da), Rang De Basanti(Onu Sarıya Boya), 3 idiots (3 Aptal) gibi filmlerle efsaneleşen Hindistanlı oyuncu için Türk hayranları bir doğum günü mesajı yayınlamıştı. Türkiye’den gelen bu olumu yaklaşıma kayıtsız kalamayan 51 yaşındaki oyuncu, bir video ile hayranlarına cevap verdi.

Aamir Khan, Türkiye’ye gelmeyi dört gözle beklediğini belirttiği mesajında, doğum günü için hazırlanan videodan çok etkilendiğini ve herkese çok teşekkür ettiğini söylüyor. Videosunda çekimlerinin haziran ayında bittiğini ifade eden Hint oyuncu, “Sizin güzel ülkenizi ziyaret etmeyi  ve sizle tanışmayı dört gözle bekliyorum. Bana her zaman verdiğiniz sevgi için çok teşekkürler, gerçekten sizlere minnettarım” ifadelerini kullandı.

Paylaş