İbrahim Tatlıses son gelişmeleri Video

İbrahim Tatlıses son gelişmeleri…

İbrahim Tatlıses ‘in vurulmasının üzerinden 3 gün geçti.

İbrahim Tatlıses ‘in sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri herkes merak ediyor. Bugün, İbrahim Tatlıses ‘in ailesi, akrabaları, sanatçı dostları, hayranları doktorlardan iyi haberler almanın sevincini yaşadı.

İbrahim Tatlıses ‘in doktorları sanatçının solunum cihazından ayrıldığı, sağ kol ve bacağını oynatabildiği ve konuşabildiği bilgisinin verirken hayati tehlikesinin devam ettiğini de belirttiler.

Hayati tehlikenin sürdüğü ancak tehlikenin &10’a kadar indiğini belirten doktorlar Tatlıses ‘in sağlık durumu ile ilgili aldıkları olumlu gelişmelerin mutluluğunu yaşadılar.

İbrahim Tatlıses son gelişmeleri..

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç İbrahim Tatlıses ‘i ziyaret etti.

15 dakikalık bir ziyaretten sonra çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bülent Arınç, “Kendisini yoğun bakımda ziyaret ettim, uyuyordu. Uyandırılmamasını rica ettim. Doktorlardan bilgi aldım. Size verdikleri bilgileri teyit ettiler. Sağlık durumunda düne göre olumlu gelişmeler olduğunu duydum. Dış görünüşüyle bildiğimiz Tatlıses. Gözlerimle gördüm ki nabzıyla, nefes alışıyla güzel gördüm” dedi.

Bülent Arınç “Bu komployu düzenleyenler en kısa sürede yakalanacaktır” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Can Ataklı da İbrahim Tatlıses ‘i ziyaret etti

Başarılı gazeteci Can Ataklı da İbrahim Tatlıses ‘i ziyaret edenler arasında idi. Can Atalı bir süre  Derya Tuna ile de sohbet etti.

Can Atakı, İbrahim Tatlıses için “Tepki veriyor. Ufak tefek bir şeyler söyleyebiliyor. Tam olarak ne söylediğini anlamadım. Ama iyiye gittiğini söyleyebilirim. Buraya bir çok hayranı, seveni geldi. Dualarıyla, iyi dilekleriyle, heyecanlarıyla Tatlıses’in destek olmaya çalışıyorlar. Şiddete karşı çıkılmalı, insanların bir daha böyle şeyler yapmaya cesareti olmasın. Yapılanları nefretle kınıyorum.” diye konuştu.

[media id=174 width=610 height=340]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 8)

 

Paylaş

Yorumlar

  • ibrahim tatlı sesı cook sevıyorum cok cok üzgünüm dakkası dakkasına haberlerını alıyorum ınternetten ona bunu yapan ları deyıl yaptıranları yakalasın polısımız ınsallah suclu yakalanır böle bi saldırıyı kimse haketmez yazıklar olsun diyorum bi an önce sahnelere ve aramıza dönmesi dilegiyle:(

  • allah şifa versın allah senı bızlere başlasın dılerım ilaşırsın en kısa zamanda

  • allah şifa versın allah senı bızlere başlasın dılerım ilaşırsın en kısa zamanda
    batmanlılar senı çok seviyoor senı çok seviyorum

  • ibrahim abi sen bir kurşunla yıkılacak adam degilsin inşallah seni dimdik ayakta görecegiz