Iglesias Bodrum’a geldiğine pişman oldu

Efsanevi sanatçı Julio Iglesias’ın Muğla’nın Bodrum ilçesinde verdiği konserde seyirci şoku yaşandı.

3 bin 200 kişilik antik tiyatronun yarıdan biraz fazlası dolarken, basın mensuplarının kısıtlı sürede ve sanatçıyı konser alanının en arka ucundan görüntü almalarına izin verildi.

İstanbul konserinden sonra Bodrum’daki Antik Tiyatro’da konser veren, albümleri 250 milyonun üzerinde satan İspanyolların dünyaca ünlü sanatçısı Julio İglesias’ın biletlerinin 150- 570 TL’den satışa çıkarılması nedeniyle sanatçı, seyirci şoku yaşadı. Seyircinin az olması nedeniyle konserine yaklaşık 25 dakika geç başlayan sanatçı alkışlarla protesto edildi.

onser esnasında Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde eğitim gören ve vakfın yiyecek içecek standında gönüllü olarak çalışan engelli gencin sürüklenerek organizatörler ve güvenlik görevlileri tarafından “Deli, hasta bu, atın dışarı’ denilerek çıkarılması olayların büyümesine neden oldu. Konseri yarıda bırakarak dışarıya çıkan Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan, organizatörler ve özel güvenlikçilerle tartıştı. Engelli gencin konser alanına girmesini sağladı.
İstanbul konserinden sonra bugün Bodrum’daki Antik Tiyatro’da konser veren, albümleri 250 milyonun üzerinde satan İspanyolların dünyaca ünlü sanatçısı Julio İglesias’ın biletlerinin 150- 570 TL’den satışa çıkarılması nedeniyle sanatçı, seyirci şoku yaşadı. Seyircinin az olması nedeniyle konserine yaklaşık 25 dakika geç başlayan sanatçı alkışlarla protesto edildi.

Konser esnasında Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde eğitim gören ve vakfın yiyecek içecek standında gönüllü olarak çalışan engelli gencin sürüklenerek organizatörler ve güvenlik görevlileri tarafından “Deli, hasta bu, atın dışarı’ denilerek çıkarılması olayların büyümesine neden oldu.

Konseri yarıda bırakarak dışarıya çıkan Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan, organizatörler ve özel güvenlikçilerle tartıştı. Engelli gencin konser alanına girmesini sağladı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 17) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 25)

Paylaş