İpek Tuzcuoğlu iki sevgiliyi ayırdı mı?

İpek Tuzcuoğlu hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu ile  yeni sevgilisi Enver Selim Kurtoğlu’nun romantik pozları konuşulurken,  Enver Selim Kurtoğlu’nun eski nişanlısı  Elvan Nurkaya ilginç bir iddia ortaya attı.

Oyuncu Yener Gürsoy’dan altı ay önce boşanan İpek Tuzcuoğlu, at çiftliği sahibi Enver Selim Kurtoğlu ile yeni bir aşka yelken açarken, Kurtoğlu ile nişanlı olduğunu ve evlilik tarihi belirlemeye çalıştıklarını söyleyen Elvan Nurkaya  ‘nın söyledikleri herkesi şaşırttı.

Elvan Nurkaya “Biz Selim’le uzun zamandır birlikteyiz. Geçen hafta ufak bir tartışma yaşadık ama ayrılık kararı falan almadık. Hatta bana ‘izmir’e git, biraz kafanı dinle’ dedi. iki gün sonra gazetede İpek Tuzcuğlu ile beraber gördüm. Televizyonda gördüğünde ipek Hanım için hep ‘şeker kız’ ifadesi kullanırdı. Nereden bileyim böyle bir ilişki içerisinde olduğunu. şoke oldum!” dedi.

Elvan Nurkaya, Enver Selim Kurtoğlu’nun İpek Tuzcuoğlu’na at hediye ettiği haberleriyle ilgili ise şu yorumu yaptı: “İpek Hanım’ı uyarıyorum, daha önce o atı bana da hediye ettiğini söylemişti!”

Paylaş