İsmail Filiz’in eşi ilk kez konuştu

Ezel dizisinin yakışıklı oyuncusu İsmail Filiz’in evli olduğu ancak boşandığı iddia edilmişti.

İsmail Filiz’in eşinden boşanmadığı ortaya çıktı. Dört yıldır sır gibi sakladığı eşi Evren Filiz, Bodrum’da oyuncuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dizideki Ömer Uçar rolüyle ünlenen İsmail Filiz, 2006’da 15 yıldır birlikte olduğu Evren Filiz’le evlendi. Ama bunu hiç açıklamadı. ‘Ezel’ dizisindeki Eyşan gibi gençlik aşkı olan Evren Filiz, eşinin büyüyen şöhretinin ardından Bodrum’da ortaya çıkıp, açıklama yapmaya karar verdi:

– “Lise sondan beri birlikteyiz. Dört senedir de evliyiz. Ben büyük bir beyin ameliyatı geçirdim. İsmail daha sonra artist olmaya merak sardı. ‘Ezel’ tutunca kendisinde ve hayatımızda değişiklikler oldu. Hâlâ görüşüyoruz ama sadece telefonda konuşabiliyoruz. Çekimler bitince yanıma geleceğini söyledi.”

– “Söylendiği gibi ailesi çok zengin değil, para için oyunculuğa girmedi ama tanınmak istiyordu. Biz saklanıyorduk. Kızların ona hayranlığı olabilir, bana da erkekler hayran. Hâlâ onun soyadını taşıyorum.”

– “Evli değilim’ diyemez. Yan yana görüntü vermememizin gerçek sebebi İsmail’in ailesidir.”

– “Onu başarılı bulmuyorum. Bence çok iyi oynamıyor, diziden sonra çok değişti. En büyük özelliği olan dürüstlüğünü kaybetti.”

– “Onu çok seviyorum, o benim bir tanem. Ne olursa olsun o benim kocam. Boşanma söz konusu değil.”

İşte İsmail Filiz ve eşinin fotoğrafları:

[nggallery id=87]


Paylaş